AKTUALIZACJA: Wyjazd jest odwołany – nie zebrała się wystarczająca ilość osób. Planujemy organizację weekendowych wyjazdów w przyszłości, prawdopodobnie najbliższej jesieni 😉

Jeśli marzy ci się błogi odpoczynek połączony z praktyką jogi i medytacji w malowniczym miejscu w otoczeniu natury, to nie szukaj dalej. Zapraszamy Cię na 7-dniowy wyjazd do malutkiej wioski na Pogórzu Izerskim na Dolnym Śląsku. Nie musisz martwić się o wyżywienie, bo gospodarze uraczą nas wegetariańskimi posiłkami z lokalnych produktów z własnego ogródka i od sąsiadów. W wolnym czasie, a będzie go sporo, możesz leżeć w ogrodzie na hamaku, spacerować po polach i zagajnikach, jeździć rowerem po licznych szlakach lub korzystać z sauny – która będzie do naszej dyspozycji w cenie pobytu. Zapisy tylko do 30 maja!

MIEJSCE I POKOJE

Dzikie Róże to dom prowadzony przez gospodarzy: Magdę i Rafała, którzy stworzyli prawdziwy raj na ziemi. Janice to malownicza mała wioska na Pogórzu Izerskim na Dolnym Śląsku. Pokoje, w których się zatrzymamy utrzymane są w lokalnym wiejskim klimacie z dbałością o detale, historię miejsca i wysoki komfort pobytu. Łóżka są pojedyncze i dwuosobowe, pokoje mieszczą od 2 do 4 osób. Zapraszamy samodzielnie lub w parze. Każdy z apartamentów ma własną łazienkę. Nasza grupa będzie liczyć maksymalnie 15 osób.

Na miejscu do dyspozycji jest:

 • ogród z ponad stu odmianami róż, warzywnik i drzewa owocowe
 • miejsce na ognisko
 • zadaszona altana
 • sauna – w cenie pobytu
 • wspólna sala do przebywania i spożywania posiłków
 • biblioteczka
 • 5 rowerów – do darmowego korzystania
 • sala do jogi o powierzchni 65 m2
 • zabiegi wellness – po wcześniejszym umówieniu się, za dodatkową opłatą

Odwiedź Dzikie Róże wirtualnie: www.dzikieroze.pl.

WYŻYWIENIE

W ciągu pobytu będą zapewnione 3 posiłki wegetariańskie:

 • śniadania
 • obiady
 • kolacje

W dniu przyjazdu otrzymamy obiadokolację. W dniu wyjazdu otrzymamy śniadanie. W środę, w trakcie pełni księżyca zamiast kolacji wypijemy porcję kakao ceremonialnego.

Na stole zagoszczą potrawy z lokalnych produktów. Warzywa i owoce z własnego ogródka, sery, jaja i chleby od sąsiadów. Goście, którzy są na diecie wegańskiej lub bezglutenowej są proszeni o poinformowanie o tym zawczasu.

WARSZTATY JOGI I MEDYTACJI

Czeka nas 7 dni praktyki jogi, medytacji i oddechu. Tematem przewodnim wyjazdu będzie SATTWA – harmonia, spokój i dobroć. Zbliżymy się do jogicznego spojrzenia na siebie i otaczający nas świat, co pomoże nam przenieść praktykę jogi z maty na życie codzienne. Utrzymamy równowagę między praktykami, a czasem wolnym. W ciągu dnia planujemy maksymalnie 2-3 praktyki. Zależy nam, aby wyjazd był czasem pełnej regeneracji, powrotu do harmonii, nieśpiesznego bycia i doświadczania cudów natury w jej pełnym letnim rozkwicie. Grupa będzie kameralna, co sprzyjać będzie wspólnemu przesiadywaniu, rozmowom i spacerom. Będzie też możliwość obcowania w ciszy ze samym sobą. W czasie naszego wyjazdu, w środę 13 lipca przypada pełnia księżyca. Uczcimy ten szczególny czas wspólnym ogniskiem i ceremonią picia rytualnego kakao w kręgu.

Praktyki, które mamy w planie:

 • joga klasyczna/ hatha joga
 • vinyasa flow – joga dynamiczna
 • yin joga – spokojna, rozciągająca
 • medytacje prowadzone przez nauczyciela
 • ćwiczenia oddechowe/ pranajamy
 • joga nidra – jogiczny sen, relaksacja
 • śpiew mantr
 • ceremonia kakao
 • wykład i warsztat na temat Sattwy
 • niespodzianki, o których dowiecie się na miejscu

Zapraszamy osoby zupełnie początkujące, jak i z dłuższym stażem. Nie liczy się Twój stopień doświadczenia, ani sprawność fizyczna. Każde ciało jest stworzone do praktyki jogi, każdy umysł potrzebuje spokoju, a dusza ukojenia 🙂

NAUCZYCIELE

Nazywamy się Magda i Kamil Kamińscy. Jesteśmy małżeństwem. Magda ukończyła renomowane kursy jogi w stylach klasycznym, yin, vinyasa flow i ashtanga, od 6 lat prowadzi szkołę jogi w Wejherowie, a także robi masaże ajurwedyjskie i relaksacyjne. Kamil zajmuje się filmowaniem, spaceruje po lesie, medytuje i praktykuje pranajamy. Łączy nas zamiłowanie do Indii i rozwoju osobistego. Oboje prowadzimy zajęcia spokojnie, z empatią i zrozumieniem zarówno dla osób początkujących, jak i doświadczonych. Będziecie w dobrych rękach 🙂

Magda Kamińska – poprowadzi jogę oraz warsztaty o Sattwie

Założycielka szkoły jogi 12 asan. Zaczęła od chodzenia na zajęcia jogi w wieku 19 lat w jej rodzinnym Wejherowie. Ukończyła studia psychologiczne, które pozostawiły niedosyt. W poszukiwaniu zrozumienia postanowiła zgłębić filozofię jogi u jej źródła w Indiach. Joga nie tylko wypełniła lukę, ale pogłębiła zrozumienie świata i własnego przeznaczenia. Z czasem, ukształtowała ją jako dorosłą kobietę. Ukończyła szereg kursów nauczycielskich w stylach takich, jak: hatha joga, joga wg Iyengara, ashtanga vinyasa, vinyasa flow czy yin joga. Listę ukończonych kursów znajdziesz tutaj. Różnorodność podejść uświadomiła jej, że joga jest jedna. Najważniejszy w praktyce jest człowiek i to jego potrzeby są na pierwszym miejscu. Podczas zajęć stara się mieć podejście pełne empatii i szacunku do drugiej osoby. Ważnym aspektem jej życia, oprócz jogi jest medytacja, sztuka masażu, ajurweda i czas spędzany z rodziną. Regularnie podróżuje do ukochanych Indii.  

Magda Kamińska – https://12asan.pl/magda-zieminska/

Praktyki na youtube: https://www.youtube.com/channel/UC0EQZJgYIh11rTWWH7Q5stQ/featured

Kamil Kamiński – poprowadzi medytacje i praktyki oddechowe

Kamil kilka lat temu odkrył techniki oddechowe i medytację, które jak sam mówi na zawsze odmieniły jego życie. Odbył kilka kursów organizowanych przez Fundację Art of Living, a na początku 2019 roku ukończył kurs dla przyszłych nauczycieli jogi i medytacji Art of Living w Warszawie. Prowadził krótkie sesje medytacji w Szkole jogi 12 asan, warsztaty medytacji w Prusewie oraz w Indiach. W 2020 roku ukończył z wyróżnieniem kurs nauczycielski medytacji online w Centre of Excellence. Odbył 8-tygodniowy kurs życia oparty na uważności Mindfulness. Uczestnicy jego zajęć doceniają jego spokojne usposobienie oraz autentyczność nauczania.

Kamil Kamiński – https://12asan.pl/kamil-kaminski/

DOJAZD

Dojazd do Janic we własnym zakresie i na własny koszt. Proponujemy dwie opcje:

 • dojazd samochodem z innymi uczestnikami wyjazdu (pomożemy się skoordynować i zrzucimy na paliwo) – podróż z Wejherowa trwa ok. 7,5 godz.
 • dojazd pociągiem do Rębiszowa, skąd odbiorą nas gospodarze – pociąg z Gdyni jedzie ok. 9 godz.

CO ZABRAĆ?

Weź swoją matę do jogi, koc i poduszkę do medytacji. Jeśli nie masz, daj nam znać zawczasu, a weźmiemy to wszystko bezpłatnie dla ciebie.

TERMIN

9 – 16 lipca 2022 (7 dni)

Rozpoczynamy w sobotę, zameldowanie od godz. 16. Kończymy w sobotę, wymeldowanie do godz. 11.

CENA

1710 zł – cena pobytu: noclegi, pełne wyżywienie, sauna

840 zł – cena warsztatów jogi i medytacji oraz ceremonii kakao

Łączny koszt wyjazdu: 25502450 zł (cena ze zniżką do 30 maja)

Przy zapisaniu się i wpłaceniu zaliczki do 30 maja obowiązuje zniżka 100 zł i darmowy karnet na jogę na 4 wejścia o wartości 120 zł w Szkole jogi 12 asan – do wykorzystania po powrocie .

Liczba miejsc ograniczona do 15 osób. Zapisy potrwają tylko do 30 maja!

Ważna informacja: cena liczona jest przy liczbie 14-15 uczestników. Jeśli liczba uczestników będzie mniejsza, cena może ulec zmianie. W takiej sytuacji, uczestnik będzie miał możliwość rezygnacji. Jeśli nie zbierze się wystarczająca grupa uczestników, wyjazd może zostać odwołany, a wszystkie wpłaty zostaną zwrócone. Informacja o ewentualnym odwołaniu wyjazdu będzie przekazana do połowy czerwca.

ZAPISY

magda.12.kaminska@gmail.com

tel. 501 696 844

Zapisy potrwają do 30 maja. Liczba miejsc: 15 osób.

Przy zapisaniu się i wpłaceniu zaliczki do 30 maja obowiązuje zniżka 100 zł i darmowy karnet na jogę na 4 wejścia o wartości 120 zł w Szkole jogi 12 asan – do wykorzystania po powrocie

ZALICZKA

Kwota: 300 zł

Zaliczka jest zwrotna do 30 maja. Po tym terminie wpłata jest bezzwrotna i będzie zwrócona jedynie w przypadku znalezienia innej osoby na swoje miejsce.

Kolejne wpłaty:

– 40% ceny wyjazdu płatne na miesiąc przed wyjazdem

Ta kwota również jest jest bezzwrotna i będzie zwrócona jedynie w przypadku znalezienia innej osoby na swoje miejsce.

– reszta płatna na miejscu

SERDECZNIE ZAPRASZAMY 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s