Magda Kamińska

Założycielka szkoły

Magda z wykształcenia jest psychologiem. Praktykę jogi rozpoczęła w 2005 roku w Polsce, kontynuując ją później w Indiach. Zgłębiała różne style, znajdując w nich korzyści dla siebie i innych. Najbliższa jej sercu jest joga klasyczna, która definiuje jogę jako całokształt życia. Ukończyła 3-miesięczny kurs nauczycielski w najstarszym centrum jogi na świecie „The Yoga Institute” w Indiach. Uczestniczyła w kursie medytacji Vipassana, a także kursach medytacji chrześcijańskiej w klasztorze Benedyktynów. Ukończyła również 2-letnią szkołę jogi OM Yoga Classic School w Polsce. W 2018 roku uzyskała dyplom nauczyciela yin jogi w Międzynarodowej Szkole Jogi i Ruchu 5 Elements. W 2019 roku ukończyła kurs metody pilates, a także kurs ashtanga i vinyasa flow jogi w szkole Kranti w Indiach. Rozwija się równolegle w sztuce masażu oraz zgłębia dziedziny holistycznego spojrzenia na zdrowie i szczęście człowieka.

Alicja Mazgajczyk

DSC_4030

Alicja pierwszy raz trafiła na jogę w czasach liceum i od tamtej pory praktykowała u różnych nauczycieli i w wielu stylach. Ukończyła wszechstronny i prestiżowy kurs nauczycielski jogi pod okiem Macieja i Agnieszki Wielobób w nurcie Vinyasa Krama Joga oraz Terapii jogą. Ciągle się rozwija, a po ukończeniu szkolenia w Blackroll jest wielką fanką rozluźniania ciała za pomocą rolowania. Dodatkowo, odbyła kurs Anatomii Jogi u Małgorzaty Kobus -Kwiatkowskiej, a także szkolenie z Zoga Movement, łączącej asany jogi z terapią powięziową. Alicję pasjonuje natura, samodzielne tworzenie kosmetyków, a także zioła i chwasty lecznicze i jadalne.

Kamil Kamiński

Kamil kilka lat temu odkrył techniki oddechowe i medytację, które jak sam mówi na zawsze odmieniły jego życie. Odbył kilka kursów organizowanych przez Fundację Art of Living, a na początku 2019 roku ukończył kurs dla przyszłych nauczycieli jogi i medytacji Art of Living w Warszawie. Prowadził krótkie sesje medytacji w Szkole jogi 12 asan, warsztaty medytacji w Prusewie oraz w Indiach. W 2020 roku ukończył z wyróżnieniem kurs nauczycielski medytacji. Uczestnicy jego zajęć doceniają jego spokojne usposobienie oraz autentyczność nauczania.

Magdalena Piotrzkowska

Moja podróż z jogą zaczeła się w parku, na trawie w 2016 roku i trwa do dziś. Lubię różne style jogi, dzięki temu swoją praktykę mogę dopasować do tego jak moje ciało czuje się na dany moment. Jestem typem poszukiwacza, lubię czerpać z różnych źródeł. W tym roku kończę kurs instruktorski jogi akademickiej u prof. Szopy. Prywatnie zbieram piegi, uwielbiam poezję Rumiego, jazdę na hulajnodze i jogowe wyzwania. Nie ukrywam – mam ekobzika. 🙃

Marcin Lubowicz

DSC_1158

Marcin zajmuje się jogą i medytacją już od ponad 10 lat. Ukończył kurs instruktorski Jogi Akademickiej. Uczestniczył w licznych warsztatach jogi oraz medytacji poznając rozmaite style i metody. Uwielbia uczyć ponieważ lubi widzieć jak jego uczniowie rozwijają się, poprawiają swoje zdrowie i poszerzają granice swoich możliwości. Marcin jest przekonany, że ucząc innych rozwija również siebie – ucząc się od swoich uczniów. W nauczaniu przywiązuje dużą uwagę do synchronizacji ruchu z oddechem, uważności oraz relaksu i rozluźniania ciała. Po zajęciach każdy wychodzi odprężony, zregenerowany i zrelaksowany. Z wykształcenia jest aktorem i teatrologiem, ale pracuje na co dzień jako programista. Prywatnie mąż i ojciec, który tworzy udany balans życia i pracy.

Paula Krzemińska

Paula ćwiczy jogę od kilku lat. Od samego początku stała się ona dla niej drogą do wnętrza siebie i szybko zapragnęła by została integralną częścią jej życia. Z wykształcenia florystka, lubi piesze wycieczki, spokojne popołudnia i zwiedzanie świata. W 2020 roku ukończyła kurs instruktorski jogi (RYT 200) w Instytucie Jogi w Bombaju. Wciąż doskonali swoje umiejętności. Obecnie w trakcie zaawansowanego kursu instruktorskiego jogi klasycznej (RYT 500) w Instytucie Jogi w Bombaju, który realizuje online. Pragnie dzielić się swoją pasją z innymi, tak by oni również mogli poznać korzyści z praktyki jogi.

Roman Ziemiński

DSC_1392

Roman jogę ćwiczy od wielu lat. Regularnie uczestniczy w kursach medytacji Vipassana, a medytacja jest jego codziennością. Certyfikowany instruktor akademickiej hatha jogi, otwarty również na inne style jogi. Prywatnie zapalony kolarz, przemierzający na rowerze Polskę i cały świat.

Szymon Kobylec

Mam na imię Szymon, jogę praktykuję od 7 lat, od samego początku według metody B.K.S. Iyengara. Wszedłem na ścieżkę jogi zaraz po tym jak zakończyłem swoją młodzieńczą karierę taneczną. Najpierw joga była dla mnie formą nowego ruchu, aż do teraz, gdy stała się stylem życia i codzienną drogą. W swojej praktyce oraz zajęciach, które prowadzę przykładam uwagę do precyzyjnej pracy w pozycjach, która przekłada się na stan ciała i umysłu, traktuję asany jako formę sztuki. Obecnie jestem w trakcie dwuletniego kursu nauczycielskiego metodą Iyengara w Katowicach u Nauczycielki stopnia Senior Katarzyny Pilorz. Interesuję się również innymi praktykami w stylu yin, vinyasa, miałem okazje je poznać w Polsce oraz podczas podróży na Bali.