Magda Kamińska

Założycielka szkoły jogi 12 asan. Zaczęła od chodzenia na zajęcia jogi w wieku 19 lat w jej rodzinnym Wejherowie. Ukończyła studia psychologiczne, które pozostawiły niedosyt. W poszukiwaniu zrozumienia postanowiła zgłębić filozofię jogi u jej źródła w Indiach. Joga nie tylko wypełniła lukę, ale pogłębiła zrozumienie świata i własnego przeznaczenia. Z czasem, ukształtowała ją jako dorosłą kobietę. Ukończyła szereg kursów nauczycielskich w stylach takich, jak: hatha joga, joga wg Iyengara, ashtanga vinyasa, vinyasa flow czy yin joga. Listę ukończonych kursów znajdziesz tutaj. Różnorodność podejść uświadomiła jej, że joga jest jedna. Najważniejszy w praktyce jest człowiek i to jego potrzeby są na pierwszym miejscu. Podczas zajęć stara się mieć podejście pełne empatii i szacunku do drugiej osoby. Ważnym aspektem jej życia, oprócz jogi jest medytacja, sztuka masażu, ajurweda i czas spędzany z rodziną. Regularnie podróżuje do ukochanych Indii.  

Patrycja Jasińska

Patrycja przygodę z pilatesem zaczęła ok. 5 lat temu. Nigdy nie spodziewała się, że to przypadkowe spotkanie zupełnie odmieni jej życie. Pilates stał się celem, pasją, a już rok później zawodem. Pod okiem Marty Wawszczyk zdobywała wiedzę instruktorską, by móc prowadzić innych i zarażać ich swoją miłością. Od 2018 roku prowadzi zajęcia na macie oraz sprzęcie stworzonym przez Josepha Pilatesa. Na sali to człowiek jest dla niej najważniejszy, jest uważna i empatyczna. Razem z Patrycją możesz bezpiecznie pokonywać bariery jakie tworzy Twoje ciało, obserwować zmiany i postępy po kolejnych treningach. Nasza instruktorka to pogodna i ciepła osoba, więc możesz mieć pewność, że nie zabraknie również uśmiechu, a czasem śmiechu.

Paula Krzemińska

Swoją przygodę z jogą zaczęła 7 lat temu. Od samego początku stała się dla niej drogą do wnętrza siebie i szybko zapragnęła, by została integralną częścią jej życia. Poza latami praktyki własnej ukończyła 2 kursy nauczycielskie w Instytucie Jogi w Bombaju certyfikowane przez międzynarodową organizację Yoga Alliance. W sumie 1100 godzin nauk zwieńczonych certyfikatami. Paula nieustannie rozwija swoją wiedzę uczestnicząc w warsztatach oraz zgłębiając tajniki medytacji. Poza jogą kocha nowe miejsca, wyzwania i docenianie chwili ciesząc się z małych rzeczy. Przykłada dużą wagę do tego, by każdy czuł się w asanie dobrze na tyle, na ile pozwala ciało. Bez doprowadzania się do przemęczenia, bez wystawiania na ryzyko kontuzji, z uwagą skierowaną na oddech. Praktyka z Paulą to balans, uwaga i troska o ciało.

Magda Kurlapska

Nasza instruktorka Magda jest ciepłą i przyjazną osobą. Z każdej praktyki wynosi różne doświadczenia, co pozwala jej na bycie elastyczną oraz na poszukiwanie balansu w praktyce. Na początku 2022 roku ukończyła kurs instruktorski nauczyciela jogi RYT 200 w szkole jogi prowadzonej przez Olgę Kuriatę i Adriannę Suską w Szczecinie. Magda zdobyła międzynarodowy certyfikat w trzech stylach jogi: Ashtanga joga, Vinyasa joga i Yin joga. W swojej praktyce dużą uwagę skupia na oddechu i wyciszeniu, dzięki czemu pracuje nad tworzeniem harmonii z otaczającym ją światem. Stara się łączyć serce z ciałem i umysłem, pobudza wszystkie zmysły stosując na zajęciach zapachy kadzideł, relaksacyjne dźwięki instrumentów, wizualizacji i głębokiej afirmacji. Na co dzień jest miłośniczą natury i podróży.

Marcin Lubowicz

Marcin zajmuje się jogą i medytacją już od ponad 10 lat. Ukończył kurs instruktorski Jogi Akademickiej. Uczestniczył w licznych warsztatach jogi oraz medytacji poznając rozmaite style i metody. Uwielbia uczyć ponieważ lubi widzieć jak jego uczniowie rozwijają się, poprawiają swoje zdrowie i poszerzają granice swoich możliwości. Marcin jest przekonany, że ucząc innych rozwija również siebie – ucząc się od swoich uczniów. W nauczaniu przywiązuje dużą uwagę do synchronizacji ruchu z oddechem, uważności oraz relaksu i rozluźniania ciała. Po zajęciach każdy wychodzi odprężony, zregenerowany i zrelaksowany. Z wykształcenia jest aktorem i teatrologiem, ale pracuje na co dzień jako programista. Prywatnie mąż i ojciec, który tworzy udany balans życia i pracy.

Alicja Mazgajczyk

Alicja pierwszy raz trafiła na jogę w czasach liceum i od tamtej pory praktykowała u różnych nauczycieli i w wielu stylach. Ukończyła wszechstronny kurs nauczycielski jogi pod okiem Macieja i Agnieszki Wielobób w nurcie Vinyasa Krama Joga oraz Terapii jogą. Ciągle się rozwija, a po ukończeniu szkolenia w Blackroll jest wielką fanką rozluźniania ciała za pomocą rolowania. Dodatkowo, odbyła kurs Anatomii Jogi u Małgorzaty Kobus -Kwiatkowskiej, a także szkolenie z Zoga Movement, łączącej asany jogi z terapią powięziową. Alicję pasjonuje natura, samodzielne tworzenie kosmetyków, a także zioła i chwasty lecznicze i jadalne.