DSC_1314

Magda Ziemińska

Założycielka szkoły

Magda z wykształcenia jest psychologiem. Praktykę jogi rozpoczęła w 2005 roku w Polsce, kontynuując ją później w Indiach. Zgłębiała różne style, znajdując w nich korzyści dla siebie i innych. Najbliższa jej sercu jest joga klasyczna, która definiuje jogę jako całokształt życia. Ukończyła 3-miesięczny kurs nauczycielski w najstarszym centrum jogi na świecie „The Yoga Institute” w Indiach. Uczestniczyła w kursie medytacji Vipassana, a także kursach medytacji chrześcijańskiej w klasztorze Benedyktynów. Ukończyła również 2-letnią szkołę jogi OM Yoga Classic School w Polsce. Rozwija się równolegle w sztuce masażu oraz zgłębia dziedziny holistycznego spojrzenia na zdrowie i szczęście człowieka.

DSC_1228

Gracjana Chrostowska

Gracjana w 2007 roku ukończyła kurs rekreacji ruchowej o specjalności fitness. Następnie brała udział w licznych szkoleniach oraz warsztatach z zakresu pilatesu, stretchingu, treningu zdrowego kręgosłupa, fitnessu powięzi oraz aktywności kobiet w ciąży. Jogę praktykuje regularnie od 2010 roku. Ukończyła kurs nauczycielski Ashtanga Vinyasa Yogi u Basi Lipskiej Larsen, a także indywidualne szkolenie z rytuałów tybetańskich w centrum „Flower House” w Gwatemali . Uczestniczyła również w kursie „Moon Course” w Centrum Jogi i Medytacji w San Marcos La Laguna w Gwatemali. W 2018 roku uzyskała uprawnienia do prowadzenia zajęć z zakresu treningu dna miednicy metodą corefit system.

DSC_1528

Kinga Czekajło

Kinga z wykształcenia jest pedagogiem i dietetykiem klinicznym. Ukończyła kurs instruktorski jogi wg Sivanandy oraz liczne trenerskie kursy pracy z ciałem. Ma wieloletnie doświadczenie w pracy z ludźmi, prowadząc m.in. zajęcia vinyasa jogi, pilatesu, zdrowego kręgosłupa czy stretchingu. Prywatnie wielka fanka zdrowego gotowania.

DSC_4030

Alicja Mazgajczyk

Alicja pierwszy raz trafiła na jogę w czasach liceum i od tamtej pory praktykowała u różnych nauczycieli i w różnych nurtach. Obecnie rozwija się pod okiem Macieja i Agnieszki Wielobób, u których realizuje kurs nauczycielski w nurcie Viniasa Krama Joga oraz Terapii jogą. Dodatkowo po ukończeniu szkolenia w Blackroll jest wielką fanką rozluźniania ciała za pomocą rolowania. Alicję pasjonuje natura, samodzielne tworzenie kosmetyków, a także zioła i chwasty lecznicze i jadalne. Prowadzi zajęcia jogi Vinyasa Krama, którą cechują łagodne płynne ruchy ciała połączone z oddechem.

DSC_1158

Marcin Lubowicz

Marcin jest prawdziwym człowiekiem renesansu. Łączy pozornie sprzeczne dziedziny. Z wykształcenia jest aktorem i teatrologiem. Pracuje na co dzień jako programista. Prowadzi też zajęcia teatralne w Wejherowskim Centrum Kultury. Jogą zainteresował się w 2010 roku. Rozpoczął od metody Iyengara, a następnie rozwijał swoją praktykę poprzez Ashtangę Vinyasę, a nawet Jogę Kundalini badając, która tradycja jest mu najbliższa. W 2018 roku ukończył kurs instruktorski akadamickiej hatha jogi. W nauczaniu odwołuje się do jogi klasycznej z solidną precyzją nurtu Iyengara, dodając od czasu do czasu elementy vinyasy. Jest również bardzo zainteresowany tematami relaksacji oraz medytacją wprowadzając ich elementy do swoich zajęć.

DSC_1392

Roman Ziemiński

Roman jogę ćwiczy od wielu lat. Regularnie uczestniczy w kursach medytacji Vipassana, a medytacja jest jego codziennością. Certyfikowany instruktor akademickiej hatha jogi, otwarty również na inne style jogi. Prywatnie zapalony kolarz, przemierzający na rowerze Polskę i cały świat.