Magda Kamińska

Założycielka szkoły jogi 12 asan. Zaczęła od chodzenia na zajęcia jogi w wieku 19 lat w jej rodzinnym Wejherowie. Ukończyła studia psychologiczne, które pozostawiły niedosyt. W poszukiwaniu zrozumienia postanowiła zgłębić filozofię jogi u jej źródła w Indiach. Joga nie tylko wypełniła lukę, ale pogłębiła zrozumienie świata i własnego przeznaczenia. Z czasem, ukształtowała ją jako dorosłą kobietę. Ukończyła szereg kursów nauczycielskich w stylach takich, jak: hatha joga, joga wg Iyengara, ashtanga vinyasa, vinyasa flow czy yin joga. Listę ukończonych kursów znajdziesz tutaj. Różnorodność podejść uświadomiła jej, że joga jest jedna. Najważniejszy w praktyce jest człowiek i to jego potrzeby są na pierwszym miejscu. Podczas zajęć stara się mieć podejście pełne empatii i szacunku do drugiej osoby. Ważnym aspektem jej życia, oprócz jogi jest medytacja, sztuka masażu, ajurweda i czas spędzany z rodziną. Regularnie podróżuje do ukochanych Indii.  

Paula Krzemińska

Paula ćwiczy jogę od kilku lat. Od samego początku stała się ona dla niej drogą do wnętrza siebie i szybko zapragnęła by została integralną częścią jej życia. Z wykształcenia florystka, lubi piesze wycieczki, spokojne popołudnia i zwiedzanie świata. W 2020 roku ukończyła kurs instruktorski jogi (RYT 200) w Instytucie Jogi w Bombaju. Wciąż doskonali swoje umiejętności. Obecnie w trakcie zaawansowanego kursu instruktorskiego jogi klasycznej (RYT 500) w Instytucie Jogi w Bombaju, który realizuje online. Pragnie dzielić się swoją pasją z innymi, tak by oni również mogli poznać korzyści z praktyki jogi.

Marcin Lubowicz

Marcin zajmuje się jogą i medytacją już od ponad 10 lat. Ukończył kurs instruktorski Jogi Akademickiej. Uczestniczył w licznych warsztatach jogi oraz medytacji poznając rozmaite style i metody. Uwielbia uczyć ponieważ lubi widzieć jak jego uczniowie rozwijają się, poprawiają swoje zdrowie i poszerzają granice swoich możliwości. Marcin jest przekonany, że ucząc innych rozwija również siebie – ucząc się od swoich uczniów. W nauczaniu przywiązuje dużą uwagę do synchronizacji ruchu z oddechem, uważności oraz relaksu i rozluźniania ciała. Po zajęciach każdy wychodzi odprężony, zregenerowany i zrelaksowany. Z wykształcenia jest aktorem i teatrologiem, ale pracuje na co dzień jako programista. Prywatnie mąż i ojciec, który tworzy udany balans życia i pracy.

Alicja Mazgajczyk

Alicja pierwszy raz trafiła na jogę w czasach liceum i od tamtej pory praktykowała u różnych nauczycieli i w wielu stylach. Ukończyła wszechstronny kurs nauczycielski jogi pod okiem Macieja i Agnieszki Wielobób w nurcie Vinyasa Krama Joga oraz Terapii jogą. Ciągle się rozwija, a po ukończeniu szkolenia w Blackroll jest wielką fanką rozluźniania ciała za pomocą rolowania. Dodatkowo, odbyła kurs Anatomii Jogi u Małgorzaty Kobus -Kwiatkowskiej, a także szkolenie z Zoga Movement, łączącej asany jogi z terapią powięziową. Alicję pasjonuje natura, samodzielne tworzenie kosmetyków, a także zioła i chwasty lecznicze i jadalne.