DSC_0192

Magda Ziemińska

Założycielka szkoły

Magda z wykształcenia jest psychologiem. Praktykę jogi rozpoczęła w 2005 roku w Polsce, kontynuując ją później w Indiach. Zgłębiała różne style, znajdując w nich korzyści dla siebie i innych. Najbliższa jej sercu jest joga klasyczna, która definiuje jogę jako całokształt życia. Ukończyła 3-miesięczny kurs nauczycielski w najstarszym centrum jogi na świecie „The Yoga Institute” w Indiach. Uczestniczyła w kursie medytacji Vipassana, a także kursach medytacji chrześcijańskiej w klasztorze Benedyktynów. Ukończyła również 2-letnią szkołę jogi OM Yoga Classic School w Polsce. W 2018 roku uzyskała dyplom nauczyciela yin jogi w Międzynarodowej Szkole Jogi i Ruchu 5 Elements. W 2019 roku ukończyła kurs metody pilates, a także kurs ashtanga i vinyasa flow jogi w szkole Kranti w Indiach. Rozwija się równolegle w sztuce masażu oraz zgłębia dziedziny holistycznego spojrzenia na zdrowie i szczęście człowieka.

DSC_4030

Alicja Mazgajczyk

Alicja pierwszy raz trafiła na jogę w czasach liceum i od tamtej pory praktykowała u różnych nauczycieli i w wielu stylach. Ukończyła wszechstronny i prestiżowy kurs nauczycielski jogi pod okiem Macieja i Agnieszki Wielobób w nurcie Vinyasa Krama Joga oraz Terapii jogą. Ciągle się rozwija, a po ukończeniu szkolenia w Blackroll jest wielką fanką rozluźniania ciała za pomocą rolowania. Dodatkowo, odbyła kurs Anatomii Jogi u Małgorzaty Kobus -Kwiatkowskiej, a także szkolenie z Zoga Movement, łączącej asany jogi z terapią powięziową. Alicję pasjonuje natura, samodzielne tworzenie kosmetyków, a także zioła i chwasty lecznicze i jadalne. Prowadzi zajęcia jogi Vinyasa Krama, którą cechują łagodne płynne ruchy ciała połączone z oddechem.

DSC_0065

Natalia Karwasz-Gamalczyk

Natalia od wielu lat jest instruktorką pilatesu i nauczycielką jogi. Zdrowy styl życia i ruch to jej pasja, którą lubi dzielić się z innymi. Stara się uczyć ludzi wokół niej, że ruch nie jest smutnym obowiązkiem, a przyjemnością i wyrazem troski o siebie – jak w staropolskim przysłowiu: „w zdrowym ciele zdrowy duch”.
Początkowo prowadziła zajęcia fitnessowe: aerobik, TBC, stretching itp. Gdy po raz pierwszy spotkała się z jogą doceniła jej wszechstronność i wprowadziła ją na stałe do swojego życia i zajęć. Z poszukiwania bezpiecznej i skutecznej metody powrotu do formy po ciąży rozpoczęła się jej przygoda z pilatesem. W 2017 roku ukończyła kurs pilatesu, a w lutym 2019 roku – usystematyzowała swoją wiedzę i umiejętności jako nauczyciela jogi na miesięcznym kursie w Aarsha Yoga Vidya Peetham w Indiach.
Na co dzień jest pełnoetatową mamą i pracownikiem biurowym, więc dobrze wie jak trudno jest znaleźć czas dla siebie. Wie też jak dobrze czujemy się, gdy zrobimy coś tylko dla siebie. Na jej zajęciach możecie spodziewać się porcji pozytywnej energii i uśmiechu.

DSC_1158

Marcin Lubowicz

Marcin zajmuje się jogą i medytacją już od ponad 10 lat. Ukończył kurs instruktorski Jogi Akademickiej. Uczestniczył w licznych warsztatach jogi oraz medytacji poznając rozmaite style i metody. Uwielbia uczyć ponieważ lubi widzieć jak jego uczniowie rozwijają się, poprawiają swoje zdrowie i poszerzają granice swoich możliwości. Marcin jest przekonany, że ucząc innych rozwija również siebie – ucząc się od swoich uczniów. W nauczaniu przywiązuje dużą uwagę do synchronizacji ruchu z oddechem, uważności oraz relaksu i rozluźniania ciała. Po zajęciach każdy wychodzi odprężony, zregenerowany i zrelaksowany. Z wykształcenia jest aktorem i teatrologiem, ale pracuje na co dzień jako programista. Prywatnie mąż i ojciec, który tworzy udany balans życia i pracy.

DSC_1392

Roman Ziemiński

Roman jogę ćwiczy od wielu lat. Regularnie uczestniczy w kursach medytacji Vipassana, a medytacja jest jego codziennością. Certyfikowany instruktor akademickiej hatha jogi, otwarty również na inne style jogi. Prywatnie zapalony kolarz, przemierzający na rowerze Polskę i cały świat.

Kamila Orlińska - OBC - 00015

Kamila Orlińska

Kamila medytuje od prawie 30 lat, 15 lat pracowała jako informatyk w jednych z największych korporacji świata (LG Electornics, Thomson Reuters, NXP Semiconductors, Valeo i innych), matka cudownego nastolatka, miłośniczka podróży i pasjonatka mózgu. Bazując na medytacji i uważności odkryła dla siebie i swoich najbliższych metody oparte na medytacji formalnej i nieformalnej, które pomagają w życiu, samoświadomości, samorealizacji i w kontaktach z bliskimi. Właścicielka pierwszego w Polsce gabinetu Neuromedytacji w Gdańsku. Współpracuje z ośrodkami w Stanach Zjednoczonych – Neuromeditation Instisute, w Szwajcarii -Institut für Neurofeedback und Biofeedback, Institut für EEG-Neuofeedback (IFEN) w Niemczech, Breathworks w Wielkiej Brytanii oraz NeuroMaster w Białymstoku. Wszystko po to, by nowocześnie i profesjonalnie zajmować się nauką medytacji i jak najlepiej przekazać swoją wiedzę wszystkim tym, którym może się to przydać.