Zespół

IMG_8865
Magda Ziemińska

Magda Ziemińska

Założycielka szkoły

Magda z wykształcenia jest psychologiem. Praktykę jogi rozpoczęła w 2005 roku w Polsce, kontynuując ją później w Indiach. Zgłębia różne style, znajdując w nich korzyści dla siebie i innych. Najbliższa jej sercu jest joga klasyczna, która definiuje jogę jako całokształt życia. Ukończyła kurs nauczycielski w najstarszym centrum jogi na świecie „The Yoga Institute” w Bombaju. Uczestniczyła w kursie medytacji Vipassana, a także kursach medytacji chrześcijańskiej w klasztorze Benedyktynów.  Jej drugą pasją i pracą jest masaż.

IMG_8557
Gracjana Chrostowska

Gracjana Chrostowska

Gracjana regularnie praktykuje jogę od 2010 roku. Ukończyła kurs nauczycielski Ashtanga Vinyasa Yogi u Basi Lipskiej Larsen, indywidualne szkolenia z rytuałów tybetańskich w centrum „Flower House” w Gwatemali oraz techniki jogi w Meksyku. Uczestniczka kursu „Moon Course” w Centrum Jogi i Medytacji w San Marcos La Laguna w Gwatemali. Brała udział w licznych szkoleniach oraz warsztatach m.in. stretching, zdrowy kręgosłup, pilates basic, pilates intermediate, pilates dla kobiet w ciąży, ovoball oraz trening dna miednicy.

IMG_8664
Kinga Chrostowska

Kinga Chrostowska

Kinga z wykształcenia jest pedagogiem i dietetykiem. Ukończyła kurs jogi Sivanandy oraz liczne trenerskie kursy pracy z ciałem. Ma duże doświadczenie w pracy z ludźmi. Prowadzi pilates, vinyasa jogę oraz jogę dla dzieci. Zaraża spokojem i pozytywną energią.

IMG_8838
Alicja Mazgajczyk

Alicja Mazgajczyk

Alicja od wielu lat praktykuje jogę, kiedyś głównie Ashtangę, obecnie najbliższa jest jej Vinyasa Krama. Rozwija się u boku Maciela Wieloboba i Agnieszki Wielobób, u których realizuje kurs nauczycielski. Alicję pasjonuje tworzenie naturalnych kosmetyków, a także zioła i chwasty lecznicze i jadalne. Prowadzi zajęcia jogi Vinyasa Krama, którą cechują łagodne płynne ruchy ciała połączone z oddechem.

IMG_8713
Marcin Lubowicz

Marcin Lubowicz

Marcin przyjechał do nas z Warszawy i postanowił, że zostanie na stałe. Z wykształcenia jest aktorem i teatrologiem. Od tego roku prowadzi również zajęcia teatralne dla dzieci i młodzieży w Wejherowskim Centrum Kultury. Ma dużą wiedzę i solidną praktykę jogi. Zaczynał w 2010 roku od metody Iyengara i rozwijał swoją praktykę poprzez Ashtangę Vinyasę, a nawet Jogę Kundalini badając, która tradycja jest mu najbliższa. W nauczaniu odwołuje się do jogi klasycznej z solidną precyzją nurtu Iyengara dodając od czasu do czasu elementy vinyasy.

IMG_8915
Roman Ziemiński

Roman Ziemiński

Roman jogę ćwiczy od wielu lat. Regularnie uczestniczy w kursach medytacji Vipassana, a medytacja jest jego codziennością. Certyfikowany instruktor akademickiej hatha jogi. Prywatnie zapalony kolarz, przemierzający na rowerze Polskę i cały świat.