Siódma edycja wydarzenia Joga w Parku!

Zapraszamy na bezpłatne zajęcia do parku im. Majkowskiego w Wejherowie. Spotykamy się w każdą niedzielę od 3 lipca do 28 sierpnia 2022 o godzinie 9.30 za Pałacem Przebendowskich. Zajęcia trwają godzinę i są przeznaczone dla każdego, również osób początkujących w jodze.

Zajęcia prowadzą instruktorzy Szkoły jogi 12 asan: Magda Kamińska, Paula Krzemińska, Marcin Lubowicz i Alicja Mazgajczyk.

Zabierz swoją matę lub koc i ubierz się wygodnie. W razie deszczu ćwiczymy pod małą wiatą.

Joga to forma holistycznej praktyki, której celem jest osiągnięcie harmonii ciała, umysłu i duszy. Idealna dla każdego, kto pragnie osiągnąć spokój wewnętrzny i zniwelować skutki stresu. Ćwiczenia jogi pomagają zachować zdrowie fizyczne, takie jak profilaktyka chorób kręgosłupa, układu krwionośnego, układu oddechowego oraz innych funkcji organizmu. Z zajęć uczestnicy często wychodzą pogodni, uśmiechnięci, zrelaksowani i pełni energii. Szczęśliwy poranek potrafi zmienić życie. Warto wstać w niedzielę rano i skorzystać 🙂

Regulamin wydarzenia:
1. Uczestnictwo w wydarzeniu jest bezpłatne dla uczestników.
2. Uczestnictwo w wydarzeniu jest w pełni dobrowolne.
3. Organizator ani nauczyciel nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody. Pełną odpowiedzialność za skutki udziału w wydarzeniu ponosi uczestnik.
4. Udział w imprezie równoznaczny jest z wyrażeniem zgody na publikację wizerunku. Publikacja wizerunku może się odbyć na przykład jako zdjęcie na facebooku, stronie internetowej, w druku oraz w innych formach. Celem publikacji jest promocja wydarzenia.

Dziękujemy dyrektorowi Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko-Pomorskiej za możliwość użytkowania trawnika.

Dziękujemy Miastu Wejherowo za częściowe dofinansowanie wydarzenia.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s