Joga eksperyment to projekt, w którym młodzi nauczyciele jogi prowadzą swoje pierwsze zajęcia w naszej szkole. Mają okazję sprawdzić się w roli nauczyciela jogi z prawdziwymi uczestnikami i pod okiem mentorki Magdy Kamińskiej. Uczestnicy będą mogli spróbować praktyki pod okiem różnych młodych nauczycieli i zainspirować się ich świeżym podejściem i unikalną energią. Liczba uczestników: max. 8 osób.

OPIS ZAJĘĆ
Moje zajęcia będą spokojne oraz łagodne, maksymalnie połączone z oddechem i zakończone długą relaksacją.

PROWADZI
Mariola Michta

Mam na imię Mariola 🙂 Od kilkunastu lat regularnie praktykuję jogę. Na mojej drodze spotkałam wielu różnych nauczycieli i wiele stylów jogi i pracy z ciałem. Brałam również udział w licznych warsztatach z zakresu jogi, stretchingu, medytacji i technik oddechowych. Od każdego mojego nauczyciela i z każdego pojedynczego szkolenia oraz warsztatu zaczerpnęłam, to co ze mną najbardziej współgra i tak też stworzyłam swoją indywidualną praktykę, która charakteryzuje się spokojem, dojrzałością, delikatnością i precyzją ruchu 🙂

ZAPISY I OPŁATY
Aby zapisać się na zajęcia należy wykupić wejściówkę za symboliczne 1 zł.
Link do zapisów: https://12asan.systemate.pl/offer/w/350166024919711744
Na miejscu będzie możliwość podarowania dowolnej kwoty, która umożliwi młodym instruktorom zarobienie, być może pierwszy raz w życiu, pieniędzy z realizacji swojej pasji do jogi.

MIEJSCE
Szkoła jogi 12 asan
ul. Pucka 7
Wejherowo
1 piętro, wejście od parkingu

DATA
31 sierpnia
poniedziałek
godz. 19.40 – 20.40

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s