Joga eksperyment to projekt, w którym młodzi nauczyciele jogi prowadzą swoje pierwsze zajęcia w naszej szkole. Mają okazję sprawdzić się w roli nauczyciela jogi z prawdziwymi uczestnikami i pod okiem mentorki Magdy Kamińskiej. Uczestnicy będą mogli spróbować praktyki pod okiem różnych młodych nauczycieli i zainspirować się ich świeżym podejściem i unikalną energią. Liczba uczestników: max. 8 osób.

OPIS ZAJĘĆ
Zapraszam Cię do wspólnej praktyki. Będą to zajęcia o umiarkowanej dynamice. Skupimy się głównie na pozycjach stojących i skręconych, które odżywią nasz kręgosłup, dodadzą energii i nieco rozgrzeją 😉 Rozruszamy całe ciało i podładujemy energię na dobry początek dnia 🙃🤸‍♀️

PROWADZI
Katarzyna Janowiak

Z wykształcenia jestem psycholożką, z zamiłowania joginką. Prywatnie mamą dwójki dzieci. Od zawsze zafascynowana wszelkimi formami aktywności dobroczynnie wpływającymi na człowieka w całości. Większość swego zawodowego życia związana byłam z firmą dostarczającą energię elektryczną. Dzisiaj wprowadzam ludzi do świata jogi, żeby poczuli dobrą energię do życia na co dzień 🙂
Obecnie w trakcie kursu nauczycielskiego w metodzie B.K.S Iyengar Joga u Konrada Kocota. Jednocześnie kończę kurs instruktora rekreacji ruchowej o specjalności hatha jogi u prof. Szopy.

ZAPISY I OPŁATY
Aby zapisać się na zajęcia należy wykupić wejściówkę za symboliczne 1 zł.
Link do zapisów: https://12asan.systemate.pl/offer/w/348376744710897664
Na miejscu będzie możliwość podarowania dowolnej kwoty, która umożliwi młodym instruktorom zarobienie, być może pierwszy raz w życiu, pieniędzy z realizacji swojej pasji do jogi.

MIEJSCE
Szkoła jogi 12 asan
ul. Pucka 7
Wejherowo
1 piętro, wejście od parkingu

DATA
26 sierpnia
środa
godz. 10.00 – 11.00

2 myśli na temat “Joga z Katarzyną – 26.08 / Joga Eksperyment

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s