Joga eksperyment to projekt, w którym młodzi nauczyciele jogi prowadzą swoje pierwsze zajęcia w naszej szkole. Mają okazję sprawdzić się w roli nauczyciela jogi z prawdziwymi uczestnikami i pod okiem mentorki Magdy Kamińskiej. Uczestnicy będą mogli spróbować praktyki pod okiem różnych młodych nauczycieli i zainspirować się ich świeżym podejściem i unikalną energią. Liczba uczestników: max. 8 osób.

OPIS ZAJĘĆ
Pilates to nie tylko ćwiczenia. Pilates korzystnie wpływa na ogólne samopoczucie, pozwala wyciszyć się wewnętrznie, odstresować, a co ważniejsze, optymalnie wzmacnia mięśnie głębokie całego ciała. Na zajęcia zapraszam osoby, które lubią umiarkowaną dynamikę oraz te, które chcą nauczyć się prawidłowego oddechu. W trakcie zajęć sprawdzimy jak dokładnie możemy kontrolować nasze ćwiczenia będąc świadomi każdego oddechu.

PROWADZI
Anna Maciejewska

Ćwiczę jogę i pilates od kilku lat pod okiem najlepszych instruktorów. Uważam, że pilates jest świetnym uzupełnieniem jogi. Pozwala wzmocnić partie ciała, które znacząco wpływają na ruch ciała. W swojej codziennej praktyce zwracam uwagę na prawidłowy oddech i pozytywne nastawienie. Nie wyobrażam sobie życia bez aktywności fizycznej. Uwielbiam długie spacery z psem i ćwiczenia na świeżym powietrzu. Uważam, że serdeczny uśmiech i pogoda ducha w połączeniu z aktywnym wysiłkiem dają niesamowity efekt.

ZAPISY I OPŁATY
Aby zapisać się na zajęcia należy wykupić wejściówkę za symboliczne 1 zł.
Link do zapisów: https://12asan.systemate.pl/offer/w/347653014468689920
Na miejscu będzie możliwość podarowania dowolnej kwoty, która umożliwi młodym instruktorom zarobienie, być może pierwszy raz w życiu, pieniędzy z realizacji swojej pasji do jogi.

MIEJSCE
Szkoła jogi 12 asan
ul. Pucka 7
Wejherowo
1 piętro, wejście od parkingu

DATA
24 sierpnia
poniedziałek
godz. 19.40 – 20.40

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s