Joga eksperyment to projekt, w którym młodzi nauczyciele jogi prowadzą swoje pierwsze zajęcia w naszej szkole. Mają okazję sprawdzić się w roli nauczyciela jogi z prawdziwymi uczestnikami i pod okiem mentorki Magdy Kamińskiej. Uczestnicy będą mogli spróbować praktyki pod okiem różnych młodych nauczycieli i zainspirować się ich świeżym podejściem i unikalną energią. Liczba uczestników: max. 8 osób.

OPIS ZAJĘĆ
Zapraszam na zajęcia vinyasa yogi, która przede wszystkim wzmocni ciało, ale też pozwoli otworzyć serce i biodra. Będzie szansa się dobrze rozgrzać i uwolnić blokady w ciele, żeby następnie dla równowagi przejść płynnie do rozciągania, relaksu oraz krótkiej medytacji uważności, która pozwoli się zatrzymać i zrelaksować umysł.

PROWADZI
Karolina Gładyś

Hej, mam na imię Karolina. Swoją jogową podróż zaczęłam wiele lat temu z czystej ciekawości i wpadłam po uszy. Trudno powiedzieć, co uwiodło mnie w jodze. Myślę, że najbardziej to, że w jej praktyce patrzy się na człowieka holistycznie i tak bardzo po ludzku podchodzi do jego słabości. Na pewno wiem i nie jest to żadna nowość, że moje ciało i umysł czują się dzięki niej znacznie lepiej, a skoro czuję, że joga ma na mnie dobry wpływ, to staram się nią „zarażać” kogo się da 🙂 Swoją praktykę jogi łączę z medytacją uważności, którą towarzyszy mi codziennie od czasu kursu MBSR, który ukończyłam w styczniu tego roku. Moimi ulubionymi stylami są vinyasa i yin yoga, które się świetnie równoważą i właśnie te rodzaje jogi praktykuję najczęściej.

ZAPISY I OPŁATY
Aby zapisać się na zajęcia należy wykupić wejściówkę za symboliczne 1 zł.
Link do zapisów: https://12asan.systemate.pl/offer/w/343924065423065088
Na miejscu będzie możliwość podarowania dowolnej kwoty, która umożliwi młodym instruktorom zarobienie, być może pierwszy raz w życiu, pieniędzy z realizacji swojej pasji do jogi.

MIEJSCE
Szkoła jogi 12 asan
ul. Pucka 7
Wejherowo
1 piętro, wejście od parkingu

DATA
21 sierpnia
piątek
godz. 19.40 – 20.40

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s