Joga eksperyment to projekt, w którym młodzi nauczyciele jogi prowadzą swoje pierwsze zajęcia w naszej szkole. Mają okazję sprawdzić się w roli nauczyciela jogi z prawdziwymi uczestnikami i pod okiem mentorki Magdy Kamińskiej. Uczestnicy będą mogli spróbować praktyki pod okiem różnych młodych nauczycieli i zainspirować się ich świeżym podejściem i unikalną energią. Liczba uczestników: max. 8 osób.

OPIS ZAJĘĆ
Łagodna joga dla duszy i ciała. Zajęcia odbędą się w stylu Yin jogi z elementami medytacji. Dedykowane ćwiczenia na wieczorne wyciszenie- w połączeniu z oddechem mają na celu odprężenie ciała oraz wpłyną na Twoje odczucia. Zrelaksuj się, odpręż i puść całe napięcie kończącego się dnia.

PROWADZI
Magda Kurlapska

Magda swoją przygodę ze szkołą jogi 12 asan rozpoczęła dwa lata temu. W tym czasie poznała różne style zajęć i technik ćwiczenia oddechu. Z każdej praktyki wynosi różne doświadczenia, co pozwala jej na byciu elastycznym oraz na poszukiwaniu balansu w praktyce. Joga jest dla niej możliwością poznania siebie. W swojej praktyce dużą uwagę skupia na oddechu i wyciszeniu, dzięki czemu pracuje nad tworzeniem harmonii z otaczającym ją światem. Na co dzień jest miłośniczą natury i oddaje się pasji, którą jest malarstwo.

ZAPISY I OPŁATY
Aby zapisać się na zajęcia należy wykupić wejściówkę za symboliczne 1 zł.
Link do zapisów: https://12asan.systemate.pl/offer/w/342807347481018368
Na miejscu będzie możliwość podarowania dowolnej kwoty. Całość zostanie przekazana na cel charytatywny: https://www.siepomaga.pl/leo-tracz

MIEJSCE
Szkoła jogi 12 asan
ul. Pucka 7
Wejherowo
1 piętro, wejście od parkingu

DATA
17 sierpnia
poniedziałek
godz. 19.40 – 20.40

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s