Joga eksperyment to projekt, w którym młodzi nauczyciele jogi prowadzą swoje pierwsze zajęcia w naszej szkole. Mają okazję sprawdzić się w roli nauczyciela jogi z prawdziwymi uczestnikami i pod okiem mentorki Magdy Kamińskiej. Uczestnicy będą mogli spróbować praktyki pod okiem różnych młodych nauczycieli i zainspirować się ich świeżym podejściem i unikalną energią. Liczba uczestników: max. 8 osób.

OPIS ZAJĘĆ
Praktyka, którą chciałabym zaproponować to spokojny flow. Vinyasa łącząca ruch z oddechem.

PROWADZI
Katarzyna Greczycho

Sport jest nieodłączną częścią mojego życia. Jako dziecko trenowałam koszykówkę, później pływanie i biegi długodystansowe. Na jogę pierwszy raz trafiłam w 2017r., próbując powrócić do aktywności fizycznej po kontuzji biodra. Szybko dostrzegłam terapeutyczne działanie jogi oraz jej holistyczny wpływ na ciało i umysł. Na co dzień praktykuję w nurcie Vinjasa Krama, gdzie dzięki połączeniu ruchu z oddechem mogę być „tu i teraz”, podobnie jak w medytacji ZEN, która jest moją ścieżką duchową. Obecnie jestem w trakcie treningu nauczycielskiego Vinyasa joga RYT 200, akredytowanego przez Yoga Alliance w Samadhi Yoga.

ZAPISY I OPŁATY
Aby zapisać się na zajęcia należy wykupić wejściówkę za symboliczne 1 zł.
Link do zapisów: https://12asan.systemate.pl/offer/w/340261211209728000
Na miejscu będzie możliwość podarowania dowolnej kwoty, która umożliwi młodym instruktorom zarobienie, być może pierwszy raz w życiu, pieniędzy z realizacji swojej pasji do jogi.

MIEJSCE
Szkoła jogi 12 asan
ul. Pucka 7
Wejherowo
1 piętro, wejście od parkingu

DATA
10 sierpnia
poniedziałek
godz. 19.40 – 20.40

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s