Kurs wstępny do jogi to cykl 6 zajęć odbywających się 2 razy w tygodniu. Na kursie będzie zamknięta grupa uczestników. Poznamy od podstaw: prawidłową postawę ciała oraz podstawowe pozycje jogi: stojące, siedzące, skłony, skręty i leżące. Nauczymy się prawidłowych nawyków oddechowych oraz prostych wskazówek w jaki sposób dzięki jodze poprawić jakość swojego życia. Podczas kursu uczestnicy będą otrzymają notatki/skrypt.

Kurs został stworzony w oparciu o różne współczesne style jogi z odniesieniem do klasycznej jogi indyjskiej. Celem kursu jest przedstawienie całego bogactwa zastosowań jogi, tak aby uczestnicy mogli wybrać to, co dla nich na ten moment będzie najważniejsze.

DLA KOGO?
Kurs jest skierowany do osób, które nigdy nie miały styczności z jogą i chcą zacząć od podstaw. Na kursie odnajdą się także osoby, które już praktykują, ale czują, że chcą na nowo zdobyć solidne podstawy lub ugruntować swoją wiedzę. W trakcie trwania kursu uczestnicy mogą równolegle uczęszczać na inne zajęcia jogi.

CO WZIĄĆ?
Należy zabrać wygodny strój. Ćwiczymy na boso (ew. w skarpetkach). Maty i potrzebny sprzęt są na sali. W szkole jest również dostępna woda do picia.

PROWADZĄCY:
Magda Ziemińska – główny nauczyciel
Marcin Lubowicz
Roman Ziemiński
Więcej informacji o prowadzących: https://12asan.pl/zespol/

TERMIN: 12 – 28 listopada (co wtorek i czwartek)
Godzina: 17:00 – 18:15
Ilość spotkań: 6
Inwestycja: 150 zł
Miejsce: Szkoła jogi 12 asan, ul. Pucka 7, Wejherowo

BILETY: https://12asan.systemate.pl/offer/w/232273719785947136

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s