Zapraszamy Cię na głęboki relaks w dźwiękach gongów – Cosmo i wietrznego Fen oraz mis kryształowych. To niesamowite instrumenty o ogromnej, a zarazem łagodnej sile działania. Gramy również na hang drumie, misach tybetańskich, bębnie szamańskim, dzwonkach, grzechotkach, shruti, gitarze.

Koncert łączymy z aromatem naturalnych olejków terapeutycznych .

Efektem kąpieli w dźwiękach gongu i mis kryształowych jest bardziej skoncentrowany stan świadomości, relaks na poziomie komórkowym, wzrost kreatywności, polepszenie stanu zdrowia przez dostrojenie komórek ciała do odpowiedniej częstotliwości, uwolnienie blokad emocjonalnych, likwidacja napięć, synchronizacja pracy półkul mózgowych, zharmonizowanie całego ciała, umysłu i ducha. Doświadczysz jak wzrasta Twoja siła i energia wewnętrzna. Poprzez wejście w stan głębokiego relaksu, odprężenie, zagłębienie się w sobie, możesz połączyć się ze swoją intuicją, uruchomić proces zmian w swoim życiu, proces zdrowienia i proces kreacji. To, na co w tej chwili masz gotowość i potrzebę serca.

Prowadzący – Anna Walter i Bogdan Kulik
– doświadczamy wspólnie dźwięku, muzyki, radości życia i siebie.

Anna Walter
Gram, śpiewam i pracuję z dziećmi….od zawsze.
Jestem pedagogiem, nauczycielką języka angielskiego, muzykoterapeutką. Od kilku lat jestem zafascynowana oddziaływaniem muzyki oraz malarstwem intuicyjnym. Łączę pracę z dźwiękiem z doświadczeniem zdobytym na licznych szkoleniach i warsztatach rozwojowych, szczególnie bliskie jest mi Spiritual Healing oraz Vedic Art. Gongi i misy poznawałam w Akademii Petera Hessa oraz w Tone of Life.

Bogdan Kulik
Swoją pasją dzielę się prowadząc warsztaty rytmiczno – bębniarskie w ośrodkach kulturalno – edukacyjnych. Z wykształcenia nauczyciel, pedagog, trener, animator muzyczny. Uczę gry na bębnach dzieci, młodzież i dorosłych. W prowadzonych warsztatach muzycznych wykorzystuję twórcze metody pracy – zabawy rytmiczno – ruchowe, pedagogikę zabawy i tańca, zabawy z instrumentami wraz z elementami muzykoterapii. Prowadzone zajęcia mają przede wszystkim na celu integrację grupy, wszechstronny rozwój każdego z jej uczestników, a także dostarczenie olbrzymiej dawki radości podczas wspólnej zabawy.

Co przynieść?
Możesz zabrać swoją poduszkę i koc, a jak nie weźmiesz, to na sali też będą dostępne koce.

Prosimy o punktualne przybycie, po rozpoczęciu relaksacji nie ma możliwości dołączenia.
19:00 – 20:15 koncert
20:15 – 20:30/ 20.45 herbata i rozmowy

Nowy termin: 15 grudnia (niedziela)
Czas: 19:00 – 20.30 / 20.45
Miejsce: Szkoła Jogi 12 asan, ul. Pucka 7, Wejherowo
Inwestycja: 40 zł

Bilety: https://12asan.systemate.pl/offer/w/232312021075361792

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s