Kurs wstępny do jogi to cykl 6 zajęć odbywających się 2 razy w tygodniu. Na kursie będzie zamknięta grupa uczestników, licząca maksymalnie 10 osób. Poznamy od podstaw: prawidłową postawę ciała oraz podstawowe pozycje jogi. Nauczymy się prawidłowych nawyków oddechowych oraz podstaw teorii i holistycznego znaczenia jogi. Podczas kursu uczestnicy otrzymają notatki/skrypt.

Kurs został stworzony w oparciu o różne współczesne style jogi z odniesieniem do klasycznej jogi indyjskiej. Celem kursu jest przedstawienie bogactwa zastosowań jogi, tak aby uczestnicy mogli wybrać to, co dla nich na ten moment będzie najważniejsze.

DLA KOGO?
Kurs jest skierowany do osób, które nigdy nie miały styczności z jogą i chcą zacząć od podstaw. Na kursie odnajdą się także osoby, które już praktykują, ale czują, że chcą na nowo zdobyć solidne podstawy lub ugruntować swoją wiedzę.

CO WZIĄĆ?
Należy zabrać wygodny strój. Ćwiczymy na boso (ew. w skarpetkach). Maty i potrzebny sprzęt są na sali, jednak jeżeli masz swoją matę, to zabierz ją. W szkole jest również dostępna woda do picia.

PROWADZĄCA
Magda Kamińska
https://12asan.pl/magda-zieminska/

TERMIN: od 21 października do 6 listopada (co środę i piątek)
Godzina: 16:40 – 17:55
Inwestycja: 160 zł
Miejsce: Szkoła jogi 12 asan, ul. Pucka 7, Wejherowo

BILETY: https://12asan.systemate.pl/offer/w/363607899739521024

*Jeśli nie zbierze się wystarczająca grupa osób, możliwe jest przesunięcie daty kursu na późniejszą.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s