Czy na zajęcia trzeba się wcześniej zapisać?

Tak.

Obowiązują zapisy online na https://12asan.systemate.pl/

W jaki sposób się zapisać na zajęcia?

  1. Wejdź na stronę https://12asan.systemate.pl/ i kliknij na ikonę „Zaloguj” w prawym górnym rogu. Jeśli nie masz jeszcze swojego konta, zaloguj się poprzez facebooka lub załóż konto podając swoje imię i nazwisko, adres email oraz hasło.
  2. Mając już swoje konto, kliknij w ikonę „Kup Karnet” i wykup wybrany karnet lub wejście jednorazowe. Po wybraniu karnetu, zostaniesz przekierowany na stronę tpay, gdzie od razu dokonasz płatności, a twój karnet zostanie przypisany do twojego konta w systemie.
  3. Mając wykupione wejście lub karnet, kliknij w ikonę „Rozkład zajęć”, gdzie znajdziesz wszystkie odbywające się zajęcia. Wybierz te, na które chcesz przyjść. Kliknij w wybrane zajęcia i po rozwinięciu się opisu zajęć w dolnym prawym rogu kliknij w ikonę „Zapisz się”.

Czy można się zapisać bez wykupywania karnetu/wejścia?

Nie jest to możliwe. Jedynie z ważnym karnetem/wejściem możesz się zapisać. Jeśli nie chcesz kupować całego karnetu, polecamy wykupienie „1 wejścia”.

Czy mogę zapisać ze swojego konta/karnetu drugą osobę (mamę, koleżankę itp.)?

Nie jest to możliwe. Każda osoba musi założyć swoje konto i wykupić swój karnet/wejście. Każde konto musi mieć niepowtarzalny adres mailowy.

Co ze sobą zabrać na zajęcia? Czy wziąć matę?

Wystarczy, że weźmiesz strój sportowy na przebranie, np. leginsy lub dresy i tshirt. Jeśli chcesz ćwiczyć na własnej macie, to weź ze sobą. Nie jest to jednak konieczne. Na miejscu bezpłatnie dostępne są profesjonalne maty do jogi. Ćwiczymy na boso, ewentualnie w skarpetkach.

Jak wcześnie przyjść przed zajęciami?

Przyjdź od 15 do 5 minut przed rozpoczęciem zajęć.

Co warto powiedzieć nauczycielowi/ce przed zajęciami?

Warto uprzedzić nauczyciela, że to Twoje pierwsze zajęcia w naszej szkole jogi. Powiedz o swoich ewentualnych problemach zdrowotnych lub przeciwwskazaniach. 

Powodzenia i do zobaczenia na macie 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s