Chcesz przyjść na pierwsze zajęcia?

Wspaniale, zapraszamy serdecznie, każdy jest mile widziany. Nie obawiaj się, że nie dasz rady – każdy kiedyś zaczynał i rozumiemy twoją drogę 🙂

Obecnie możesz dołączyć do każdej grupy w dowolnym momencie. Na sam początek dobrym wyborem będzie „hatha joga dla początkujących” w poniedziałki o 19:30 lub inne zajęcia jogi, które Tobie pasują. Nie polecamy jogi dynamicznej vinyasa flow – warto te zajęcia zostawić sobie na później, gdy będziesz już znać podstawowe pozycje jogi.

W naszej szkole jogi obowiązują wcześniejsze zapisy online wraz z zapłatą.

Jak się zapisać?

  1. Najpierw wykup  na naszej stronie internetowej wybrany karnet lub „1 wejście”. Na swoje pierwsze wejście możesz skorzystać ze zniżki. Aby to zrobić, podczas zakupu karnetu „1 wejście” wpisz kod rabatowy WITAMY, a cena obniży się z 40 zł do 25 zł. Kod można wykorzystać tylko jeden raz.
  2. Następnie zapisz się w grafiku na wybrane zajęcia. Pamiętaj, aby zalogować się przed zapisaniem się na zajęcia.

To wszystko! Sprawdź swojego maila – dostaniesz potwierdzenie zapisu. Jeśli go nie ma, to sprawdź folder spam – czasem tam trafia.

Jest was więcej?

Jeśli planujesz przyjść z koleżanką/ mamą /mężem itp. to każda z osób powinna założyć własne konto i wykupić własną wejściówkę. Niestety nie można zapisać kilku osób na swoje konto.

Co ze sobą zabrać na zajęcia? Czy wziąć matę?

Nie musisz brać maty, bo mamy je na miejscu. Ubierz się wygodnie, np. leginsy lub dresy i t-shirt. Ćwiczymy boso, ewentualnie w skarpetkach. Na miejscu jest też szatnia, toaleta oraz woda do picia.

Jak wcześnie przyjść przed zajęciami?

Przyjdź 5 – 10 minut przed rozpoczęciem zajęć.

Co warto powiedzieć nauczycielowi/ce przed zajęciami?

Warto uprzedzić nauczyciela, że to Twoje pierwsze zajęcia w naszej szkole jogi. Powiedz o swoich ewentualnych problemach zdrowotnych lub przeciwwskazaniach. 

Powodzenia i do zobaczenia na macie 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s