Beach party

Zapraszamy na warsztat „Trening mięśni dna miednicy”, który opiera się na metodzie Corefit System. Jest on skierowany zarówno do kobiet, jak i do mężczyzn. Warsztat ma charakter profilaktyczny i jest złożony z części teoretycznej oraz praktycznej.

Trening dna miednicy może pomóc w rozwiązaniu wielu problemów, takich jak: nietrzymanie moczu, zbyt częste korzystanie z toalety, obniżenie narządów rodnych, bóle miednicy/kręgosłupa, a nawet brak satysfakcji z życia intymnego.

Zapraszamy w szczególności:

-kobiety w ciąży oraz po porodzie,

-osoby z bólami kręgosłupa,

-osoby borykające się z wysiłkowym nietrzymaniem moczu,

-oraz wszystkie osoby chcące profilaktycznie zadbać o swoje mięśnie dna miednicy.

Prowadzące:
Gracjana Chrostowska i Kinga Czekajło – siostry, nauczycielki pilatesu i jogi, instruktorki fitness, od 11 lat prowadzą zajęcia z osobami mającymi problemy z kręgosłupem, kobietami ciężarnymi, osobami starszymi i wszystkimi, którzy chcą zadbać o swoje ciało. Ukończyły wiele kursów z zakresu pilatesu, jogi, ćwiczeń mięśni dna miednicy, stretchingu, zdrowego kręgosłupa. Miłośniczki zdrowego stylu życia i różnych metod pracy z ciałem. Więcej informacji na stronie www.wyjogowane.pl

Termin: 13 października (sobota), godz. 11.00 -14.00
Miejsce: Szkoła jogi 12 asan, ul. Pucka 7, Wejherowo
Cena: 120 zł

Obowiązują ZAPISY na adres: magda.zieminska@gmail.com lub tel. 501 696 844. (proszę podać swoje imię i nazwisko i nr telefonu)

Gwarancją miejsca jest wpłata zaliczki 60 zł (lub całości) w Szkole jogi 12 asan lub na nr konta ING 75 1050 1764 1000 0090 6935 8928 (adresat: Magda Ziemińska, w tytule wpisz swoje imię i nazwisko).

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s