Zapraszamy na pierwsze zajęcia jogi online na platformie Zoom, które poprowadzi Magda Ziemińska. Zaczynamy w piątek o godzinie 18.00. Zajęcia będą łagodne, idealne na piątkowy wieczór i potrwają ok. 45 minut. Przeznaczone są dla każdego, nawet dla osób, które dopiero chcą spróbować jogi.

Koszt zajęć:

Zajęcia są darmowe dla osób, które mają aktywny karnet w naszej szkole. Przypominamy, że ważność wszystkich karnetów została przedłużona o okres zamknięcia szkoły w czasie pandemii. Zajęcia dla nowych uczestników lub osób bez ważnego karnetu kosztują 1 zł. Ze względów technicznych nie mogliśmy sprzedać wejścia darmowego.

W jaki sposób kupić wejście za 1 zł?

Zaloguj się i kup karnet na tej stronie: https://12asan.systemate.pl/offer

W jaki sposób się zapisać?

Zapisujemy się w standardowy sposób na naszej stronie. Na stronie https://12asan.systemate.pl/ kliknij w wybrane zajęcia w grafiku i w prawym dolnym rogu pojawi się opcja „zapisz się”, którą należy kliknąć.

Czy trzeba się zapisywać?

Tak, jest to konieczne. Tylko zapisanym osobom pokaże się link do zajęć w Zoom.

Kiedy dostępny będzie link?

Link do zajęć dostępny będzie przed zajęciami. Pojawi się w opisie zajęć, czyli musisz kliknąć w zajęcia i tam będzie widoczny. Zalecamy zrobić to na 5-10 minut przed zajęciami, aby spokojnie się połączyć.

Co to jest Zoom?

To platforma internetowa, dzięki której będziemy łączyć się w czasie zajęć online. Można ją zainstalować bezpłatnie ze strony https://zoom.us/. Polecamy zrobić to na swoim komputerze, aby logowanie na zajęcia było sprawniejsze. Na Zoomie masz możliwość pokazania się (start video) lub wyłączenia tej opcji (stop video), możesz być słyszalna/y (unmute) lub niesłyszalna/y (mute). Jest także dostępny czat do komunikacji ze wszystkimi lub wybranymi uczestnikami/prowadzącym.

Czy nagranie będzie później dostępne?

Tak, archiwalne nagrania będą dostępne po zakończeniu zajęć na YouTube w formie prywatnej, czyli wyłącznie dla osób, które były zapisane na zajęcia. Link do zajęć będzie dostępny w opisie zajęć, w miejscu gdzie wcześniej był link do Zoom.

Co jeśli mam problem z zapisaniem się/karnetem lub inną rzeczą?

Napisz na email: magda.zieminska@gmail.com lub poprzez Facebooka. Postaramy się pomóc w krótkim czasie.

 

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s