Zapraszamy na pierwszy w tym sezonie Kurs Wstępny do jogi w nowej formule. Wprowadziliśmy zmiany dzięki uwagom uczestników poprzednich edycji:
– zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu
– czas trwania pojedyńczych zajęć wydłużony do 75 minut
– uczestnicy otrzymają notatki z całego kursu już na pierwszych zajęciach
Przypominamy, że kurs ma bardzo dobre opinie wśród absolwentów. Niektóre z opini znajdziecie tutaj: https://12asan.pl/kurs-wstepny-do-jogi/

tło dla wydarzenia 2

Kurs wstępny do jogi to cykl 6 zajęć odbywających się 2 razy w tygodniu. Na kursie będzie zamknięta grupa uczestników. Poznamy od podstaw: prawidłową postawę ciała oraz podstawowe pozycje jogi: stojące, siedzące i leżące. Nauczymy się prawidłowych nawyków oddechowych oraz prostych wskazówek w jaki sposób dzięki jodze poprawić jakość swojego życia. Podczas kursu uczestnicy będą otrzymają notatki/skrypt.

Kurs został stworzony w oparciu o różne współczesne style jogi z odniesieniem do klasycznej jogi indyjskiej. Celem kursu jest przedstawienie całego bogactwa zastosowań jogi, tak aby uczestnicy mogli wybrać to, co dla nich na ten moment będzie najważniejsze.

DLA KOGO?
Kurs jest skierowany do osób, które nigdy nie miały styczności z jogą i chcą zacząć od podstaw. Na kursie odnajdą się także osoby, które już praktykują, ale czują, że chcą na nowo zdobyć solidne podstawy lub ugruntować swoją wiedzę. W trakcie trwania kursu uczestnicy mogą równolegle uczęszczać na inne zajęcia jogi.

CO WZIĄĆ?
Należy zabrać wygodny strój. Ćwiczymy na boso (ew. w skarpetkach). Maty i potrzebny sprzęt są na sali. W szkole jest również dostępna woda do picia.

PROWADZĄCY:
Magda Ziemińska – główny nauczyciel
Marcin Lubowicz
Roman Ziemiński
Więcej informacji o prowadzących: https://12asan.pl/zespol/

DATA: 11 – 27 września 2019
ILOŚĆ SPOTKAŃ: 6
GODZINA: 17:00 – 18:15
CENA: 150 zł (za całość)
MIEJSCE: Szkoła jogi 12 asan, ul. Pucka 7, Wejherowo
ZAPISY: SMSem tel. 501 696 844 lub mailowo: magda.zieminska@gmail.com lub (proszę podać swoje imię i nazwisko i nr telefonu)

PŁATNOŚCI
Po upewnieniu się, że są jeszcze wolne miejsca, prosimy wpłacić bezzwrotną zaliczkę 50 zł. Resztę płatności opłacamy na pierwszym spotkaniu.
Wpłaty można dokonać w naszej szkole lub przelewem na nr konta ING 75 1050 1764 1000 0090 6935 8928 (adresat: Magda Ziemińska, w tytule wpisz swoje imię i nazwisko).

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s