Ostatniego dnia wakacji zapraszamy Was na wieczorną praktykę medytacji mindfulness.
Jeśli podczas tegorocznych urlopów udało Wam się odetchnąć i chcielibyście ten stan utrzymać dłużej, jednak czujecie, że natłok obowiązków, pędzących myśli i oczekiwań powrócił z całą mocą, to praktyka uważności może Wam w tym pomóc.
Jeśli słyszeliście, że trening umysłu i medytacja potrafią złagodzić stres w życiu codziennym, jednak nie macie pomysłu od czego zacząć, to pozwólcie się poprowadzić i zaufajcie metodom znanym od ponad 2500 lat.

Spotkanie będzie 2-godzinną głęboką praktyką z minimum teorii – w ten sposób będziecie mogli bezpośrednio doświadczyć, czym jest ta metoda i czy jest dla Was, czy odpowiada na Wasze obecne potrzeby i jak się w niej czujecie.

Ten wieczór może być okazją do tego, by zobaczyć, jak to jest pozwolić sobie odpuścić, odpocząć i głęboko zregenerować ciało i umysł. Uważna obecność oznacza bycie w autentycznym kontakcie ze sobą i bezpośrednie doświadczanie teraźniejszości. To nasza uwaga skierowana na wszystko, co dzieje się w tym właśnie momencie, bez osądzania i dążenia, by było inaczej, niż jest.

🌿 DLA KOGO?
Praktykę można rozpocząć w każdym wieku i w każdym momencie życia. Nie jest wymagane żadne doświadczenie w medytacji. Szczególnie zapraszamy osoby żyjące w ciągłym stresie, przeciążeniu, wyczerpaniu, którym towarzyszą bóle somatyczne: głowy, kręgosłupa, inne, miewają kłopoty ze snem.

Podczas spotkania będziemy praktykowali medytacje prowadzone, będzie również czas do wymiany doświadczeń (uważna rozmowa, słuchanie i wypowiadanie się). Całość będzie odbywać się w atmosferze życzliwości oraz współczucia dla siebie i innych.

CO ZAUWAŻAJĄ U SIEBIE UCZESTNICY BEZPOŚREDNIO PO ZAJĘCIACH?
🌿 wyraźne uspokojenie umysłu i obniżenie napięcia w ciele,
🌿 spadek poziomu lęku, niepokoju, poirytowania, innych, trudnych stanów emocjonalnych,
🌿 uwolnienie się od natłoku natrętnych myśli i odzyskanie wewnętrznego spokoju,
🌿 nawiązanie ze sobą bliskiej, życzliwej i współczującej relacji,
🌿 lepsze samopoczucie i jakość snu,
🌿 łatwiejszą akceptację trudnych doświadczeń,
🌿 pogodniejsze nastawienie na nadchodzący wieczór 😊

MIEJSCE:
Szkoła Jogi 12 asan
Pucka 7
84-200 Wejherowo

NA ZAJĘCIA OBOWIĄZUJĄ ZAPISY:
Magda Ziemińska
magda.zieminska@gmail.com
tel.: 501696844

Inwestycja: 50 zł.

Będzie mi miło usiąść z Tobą do wspólnej praktyki w ostatnią sierpniową noc 😊
Do zobaczenia,
Agata

Prowadząca:
Agata Baranow – w 2012 roku ukończyła kurs Mindfulness Based Stress Reduction (MBSR) prowadzony przez Zenona Kruczyńskiego w Instytucie Psychoimmunologii w Gdyni.
Prowadzi 8-tygodniowy program Mindfulness Based Living Course (MBLC) „Życie w uważności”, powstały z prac badawczo-naukowych Brytyjskiego Stowarzyszenia Mindfulness pod przewodnictwem prof. Roba Nairn’a, warsztaty i otwarte praktyki. Certyfikat gotowości do nauczania otrzymała od Mindfulness Association, gdzie superwizuje swoją pracę.
Od 4 lat współpracuje z Kołem Naukowym Mindfulness na SWPS w Sopocie. Aktualnie w trakcie Certyfikowanego Kursu Compassion (Współczucia).
Praktykę własną rozwija od 8 lat pod okiem nauczycieli, regularnie uczestnicząc w odosobnieniach. Założycielka Tuite. Uważność i Współczucie.
Medytacja oraz praktyka uważności miały znaczący wpływ na to, że po 10 latach pracy w korporacji podjęła decyzję o zmianie.
Fascynuje ją wpływ lasu na psychikę ludzką i sposób odbudowywania pierwotnych więzi z naturą. Zaprzyjaźniona również z muzyką i jogą.
Od 15 lat aktywnie działa w obronie praw zwierząt.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s