kurs wstępny XII-2 2017

Kurs wstępny do jogi to cykl 6 zajęć w planie spotkań cotygodniowych. Na kursie będzie zamknięta grupa uczestników. Poznamy od podstaw: prawidłową postawę ciała oraz podstawowe pozycje jogi: stojące, siedzące i leżące. Nauczymy się prawidłowych nawyków oddechowych oraz prostych wskazówek w jaki sposób dzięki jodze poprawić jakość swojego życia. Podczas kursu uczestnicy będą otrzymywać notatki (skrypt).

Kurs został stworzony w oparciu o różne współczesne style jogi z odniesieniem do klasycznej jogi indyjskiej. Celem kursu jest przedstawienie całego bogactwa zastosowań jogi, tak aby uczestnicy mogli wybrać to, co dla nich na ten moment będzie najważniejsze.

DLA KOGO?
Kurs jest skierowany do osób, które nigdy nie miały styczności z jogą i chcą zacząć od podstaw. Na kursie odnajdą się także osoby, które już praktykują, ale czują, że chcą na nowo zdobyć solidne podstawy lub ugruntować swoją wiedzę. W trakcie trwania kursu uczestnicy mogą równolegle uczęszczać na inne zajęcia jogi.

CO WZIĄĆ?
Należy zabrać wygodny strój. Ćwiczymy na boso (ew. w skarpetkach). Maty i potrzebny sprzęt są na sali. Notatki będą dawane na każdym spotkaniu. W szkole jest również dostępna woda do picia.

PROWADZĄCY:
Magda Ziemińska – główny nauczyciel
Marcin Lubowicz
Roman Ziemiński
Więcej informacji o prowadzących: https://12asan.pl/zespol/

DATA: 10 listopada – 15 grudnia (co sobotę)
ILOŚĆ SPOTKAŃ: 6
GODZINA: 10:45 – 11:45
CENA: 130 zł (za całość)
MIEJSCE: Szkoła jogi 12 asan, ul. Pucka 7, Wejherowo
ZAPISY: w naszej szkole lub mailowo: magda.zieminska@gmail.com lub tel. 501 696 844 (proszę podać swoje imię i nazwisko i nr telefonu)

Płatności można dokonać w naszej szkole lub przelewem na nr konta ING 75 1050 1764 1000 0090 6935 8928 (adresat: Magda Ziemińska, w tytule wpisz swoje imię i nazwisko).

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s