Wykorzystaj potencjał pełni księżyca, który w swojej cykliczności dostarcza nam nieskończonych okazji do pełnej celebracji życia. Poprzez holistyczną praktykę jogi i medytacji udamy się w podróż ku głębszej refleksji nad życiem. Powitanie księżyca, pranajama, mantra i medytacja uwolnią nagromadzone napięcia i stres, wyciszą umysł i ukoją nerwy. 

Księżyc w pełni porusza naszą energią, nierzadko w gwałtowny sposób. Możemy czuć się bardziej wrażliwi, emocjonalni lub rozkojarzeni. Nieraz doskwiera nam bezsenność. Dlatego oddamy się praktykom wyciszającym, które pozwolą nam się poczuć uziemionym i spełnionym. Pełnia księżyca może być czasem refleksji nad tym kim jesteśmy, skąd i po co znajdujemy się na świecie. Czas się zatrzymać, celebrować cykliczność i w świeżości odrodzić się na nowo. 

POWITANIE KSIĘŻYCA, PRANAJAMA i MANTRA – Magda

Rozpoczniemy praktyką sekwencji powitania księżyca „chandra namaskar”, która reprezentuje cykliczność i celebrację pełni. Działa rozluźniająco na ciało i kojąco na układ nerwowy. 

Wykonamy pranajamę księżycową, czyli kontrolowany oddech, który wyciszy nasz umysł i emocje. Doświadczymy mantry księżyca aktywnie śpiewając lub słuchając, która pozwoli głębiej poczuć energię księżyca i potencjał swojego umysłu. Uwolnimy to, co nas blokuje.  

„Na niebie pełnia, a w moim sercu spokój” – taka myśl przyświeca mi w stworzeniu tego warsztatu. 

MEDYTACJA PEŁNI – Kamil

Medytacja pełni księżyca pozwoli nam uświadomić sobie specjalny rodzaj połączenia umysłu oraz księżyca.  Jego wpływu na nasze myśli oraz działania. To jest potężny czas wdzięczności za wszystko, co wnosimy do istnienia.  Podczas medytacji będziemy uwalniać, pozbywać się myśli i  zachowań, które nam nie służą. Jest to także czas kiedy ustalamy nasze intencje, sadzimy nasiona, które chcemy zrealizować.

Jeśli czas pozwoli zakończymy wspólnym kręgiem lub jogą nidrą. 

PROWADZĄCY

Magda i Kamil Kamińscy

Jesteśmy małżeństwem, które łączy pasja do jogi, medytacji i Indii. Magda na co dzień naucza jogi i wykonuje masaże. Prowadzi Szkołę jogi 12 asan w Wejherowie. Interesuje się ajurwedą. Kamil zajmuje się filmowaniem i szkoleniami, a w wolnym czasie medytacją, spacerami po lesie i czytaniem książek. Zajęcia staramy się prowadzić w spokojnej, empatycznej atmosferze. Każdy jest mile widziany, nawet jeśli to twoje pierwsze spotkanie z jogą, czy medytacją.  

TERMIN: sobota 10 września godz. 18.00 – 20.00

MIEJSCE: Szkoła jogi 12 asan, ul. Pucka 7, Wejherowo

CENA: 70 zł 

BILETY do kupienia tutaj

https://12asan.systemate.pl/offer/w/618331916818448384

*Płatność jest bezzwrotna. Nie zwracamy pieniędzy, jeśli zrezygnujesz z uczestnictwa w wydarzeniu.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s