Szykuje się kilka zmian w grafiku. Zacznijmy od tego, że Szymon poprowadził dzisiaj, tj. 5 maja swoje ostatnie zajęcia. Jesteśmy jemu bardzo wdzięczni za całą energię, którą się z nami dzielił. Będziemy go chętnie gościli już nie na zajęciach, a na warsztatach – najbliższe „Pozycje odwrócone” 22 maja.

W środy zamiast zajęć Szymona, od 12 maja zapraszamy na nowe zajęcia Magdy „Asana na warsztat”. Opis zajęć znajdziecie poniżej.

Kolejną zmianą jest to, że jogę dynamiczną w czwartki będzie prowadziła Alicja. Mamy nadzieję, że Was to ucieszy, zwłaszcza że zebrała ona dużo pozytywnych komentarzy, gdy prowadziła zastępstwa.

Ostatnia rzecz, to zmiana godziny sobotnich zajęć z Paulą na godz. 8.00 w związku z odbywającym się u nas od 8 maja kursem 8-tyg. Mindfulness w soboty o godz. 9.30.

Opis nowych zajęć z Magdą:

ASANA NA WARSZTAT

Pogłębiona praktyka asan dla osób z minimum 1 rokiem praktyki jogi. Podczas zajęć bierzemy jedną asanę lub grupę asan pod lupę. Praktykujemy pozycje przygotowujące oraz warianty, skupiając się na poprawie techniki wykonania i doborze odpowiednich pomocy do jogi. Przy omawianiu asan poznamy ich działanie i przeciwskazania, po to, aby wzbogacać swój warsztat praktyki oraz budować samodzielność. Postaramy się głębiej wejść w doświadczenie i zrozumienie asan, a także podnieść naszą świadomość i poczucie własnego ciała.

Korzyści:

  • lepsza świadomość ciała
  • większa znajomość techniki i działania asan
  • zgłębianie wiedzy o jodze i rozwój
  • budowanie samodzielności w praktyce

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s