JOGA EKSPERYMENT

Druga edycja projektu, który wspiera rozwój na ścieżce nauczyciela jogi. Zajęcia prowadzone są przez początkującego instruktora jogi. Uczestnicy wykupują wejściówkę za symboliczne 1 zł. Na miejscu będzie okazja podarowania dobrowolnej dotacji.

OPIS ZAJĘĆ

Łagodne flow na zakończenie tygodnia

Dzisiejszy tryb życia polegający głównie na siedzeniu przy biurku, komputerze, w samochodzie, przysparza nam wiele bólu w ciele i powoduje złe samopoczucie. Ciągłe zabieganie i pośpiech nie pozwalają ochłonąć i odpocząć głowie.
Podczas zajęć w stylu Vinyasa jogi popracujemy nad rozluźnieniem przykurczonych i wzmocnieniem osłabionych mięśni. Otworzymy klatkę piersiową, aby z uśmiechem i pozytywnym nastrojem rozpocząć weekend. Na koniec porządna dawka relaksu wyciszy umysł i odpręży ciało.

INSTRUKTORKA

Anna Bałdyga

Pierwszy raz stanęłam na macie ok 8 lat temu. Joga była wtedy dla mnie tylko uzupełnieniem treningu biegacza. Z biegiem czasu stała się moją pasją. Dziś praktykuję codziennie, inaczej. To już nie tylko ćwiczenia fizyczne. Poprzez jogę oprócz skomplikowanych asan, które wzmacniają moje ciało, uczę się jak oddychać by być zdrowa i opanowana, uczę się żyć w poszanowaniu dla każdej istoty. Z radością dzielę się tą pasją i staram się zarażać nią innych. Obecnie zgłębiam jogową wiedzę podczas kursu nauczycielskiego jogi w stylach: Ashtanga, Vinyasa, Jin. Poza praktyką jogi jestem nauczycielką, trenerką LA, biegaczką i miłośniczką szydełkowania i tworzenia makramy.

TERMIN

14 maja, piątek, godz. 19.40

MIEJSCE

Szkoła jogi 12 asan, ul. Pucka 7, Wejherowo

BILETY

https://12asan.systemate.pl/offer/w/444062102395551744

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s