Joga eksperyment to projekt, w którym młodzi nauczyciele jogi prowadzą swoje pierwsze zajęcia w naszej szkole. Mają okazję sprawdzić się w roli nauczyciela jogi z prawdziwymi uczestnikami i pod okiem mentorki Magdy Kamińskiej. Uczestnicy będą mogli spróbować praktyki pod okiem różnych młodych nauczycieli i zainspirować się ich świeżym podejściem i unikalną energią. Liczba uczestników: max. 8 osób.

OPIS ZAJĘĆ
Na zajęciach projektu joga eksperyment chciałbym zaproponować praktykę według metody Iyengara. Podczas zajęć będziemy używać pomocy – pasków, klocków, wałków, które mają za zadanie sprawić, że pozycja będzie dla każdego stabilna i wygodna. Warianty podstawowych pozycji z użyciem pomocy urozmaicą naszą praktykę i mam nadzieję pozwolą każdemu odkryć nowy wymiar znanych już asan. Do zobaczenia na macie!

PROWADZI
Szymon Kobylec

Mam na imię Szymon, jogę praktykuję od 7 lat, od samego początku do teraz według metody B.K.S. Iyengara. Wszedłem na ścieżkę jogi zaraz po tym jak zakończyłem swoją młodzieńczą karierę taneczną. Najpierw joga była dla mnie formą nowego ruchu, aż do teraz, gdy stała się stylem życia i codzienną drogą.
W swojej praktyce oraz zajęciach, które prowadzę przykładam uwagę do precyzyjnej pracy w pozycjach, która przekłada się na stan ciała i umysłu, traktuję asany jako formę sztuki.
Obecnie jestem w trakcie dwuletniego kursu nauczycielskiego metodą Iyengara w Katowicach u Nauczycielki stopnia Senior Katarzyny Pilorz. Interesuję się również innymi praktykami w stylu yin, vinyasa, miałem okazje je poznać w Polsce oraz podczas podróży na Bali.

ZAPISY I OPŁATY
Aby zapisać się na zajęcia należy wykupić wejściówkę za symboliczne 1 zł.
Link do zapisów: https://12asan.systemate.pl/offer/w/338415003574992896
Na miejscu będzie możliwość podarowania dowolnej kwoty, która umożliwi młodym instruktorom zarobienie, być może pierwszy raz w życiu, pieniędzy z realizacji swojej pasji do jogi.

MIEJSCE
Szkoła jogi 12 asan
ul. Pucka 7
Wejherowo
1 piętro, wejście od parkingu

DATA
6 sierpnia
czwartek
godz. 17.30 – 18.30

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s