Poznajcie Kamilę Orlińską
Kamila przez 15 lat pracowała jako informatyk w jednych z największych korporacji świata. Niedawno przeprowadziła się z Warszawy do Wejherowa. Medytuje od prawie 30 lat. Bazując na medytacji i uważności odkryła dla siebie i swoich najbliższych najskuteczniejsze metody, które pomagają w życiu, samoświadomości, samorealizacji i w kontaktach z bliskimi. Matka cudownego nastolatka, miłośniczka podróży i pasjonatka mózgu. Właścicielka pierwszego w Polsce gabinetu Neuromedytacji w Gdańsku Minazee – Kamila Orlińska – Gabinet Neuromedytacji. Współpracuje z ośrodkami na całym świecie by nowocześnie i profesjonalnie zajmować się nauką medytacji. Jej misją jest jak najlepiej przekazać swoją wiedzę wszystkim tym, którym może się to przydać.

Kamila będzie prowadzić w naszej szkole regularne praktyki medytacji „Otwarte Serce”- we wtorki o godz. 17.15. Zaczynamy 14 stycznia.
Medytacja Otwarte Serce to praktyka oparta na Współczuciu, Wybaczeniu i Wdzięczności mająca na celu aktywację pozytywnych uczuć i nakierowanie ich na inne osoby i na siebie samego/siebie samą. Pozwól sobie na godzinę spokojnej praktyki, w przyjemnej atmosferze akceptacji i życzliwości, która jest kluczem do poprawy nastroju, relacji z innymi oraz, jak wykazują najnowsze badania do poprawy pracy układu odpornościowego.Zapisy i płatności na https://12asan.systemate.pl/
(wejście jednorazowe 25 zł lub jedno wejście z karnetu)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s