Zapraszamy na zajęcia POWER JOGA w każdą środę o godz. 18.15. Mile widziane osoby początkujące, które chcą spróbować bardziej dynamicznej odmiany jogi. Na tych zajęciach w tle motywuje nas energetyzująca muzyka, która na czas relaksu przemienia się w łagodne dźwięki. Klaudia zadba o Waszą formę, sylwetkę i moc energii na wiosnę 💪 🤩

Czym jest power joga?

Power joga to bardziej intensywna odmiana praktyki jogi. Podczas zajęć płynnie przechodzimy z jednej asany do drugiej, łącząc ruch z oddechem. Jest to idealna forma praktyki zarówno dla osoby początkującej, jak i praktykującej. Dobrze odnajdą się na tych zajęciach osoby, które lubią się trochę zmęczyć i stawiać sobie nowe wyzwania. Intensywność zajęć zwiększa się wraz z rozwojem uczestników.

O prowadzącej

Klaudia ukończyła kurs instruktorski Vinyasa Power Yogi Basic certyfikowany przez IFFA w 2017 roku u Magdaleny Prieditis. Ponadto w 2018 roku ukończyła 200 godzinny kurs Hatha/Vinyasa jogi w Portugalii w Międzynarodowej Szkole Jogi i Ruchu 5 Elements certyfikowany przez organizację Yoga Alliance. Klaudia mieszkała wcześniej w Niemczech, a obecnie mieszka nad polskim morzem.

Kilka słów od samej Klaudii: „Joga jest dla mnie wędrówką w głąb siebie, chwilą tylko dla mnie, dla mojego ciała, duszy i umysłu. Joga towarzyszy mi od wielu lat, jest moją pasją, którą pragnę dzielić się z innymi. Podczas prowadzonych przeze mnie zajęć jogi wzmocnimy nasze ciało, rozciągniemy się i zrelaksujemy.”

wpis na fb 1

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s