Kochani, zapraszamy gorąco na charytatywne wydarzenie „JOGA SERCA dla WOŚP” w piątek 27 stycznia o godzinie 19:30. Zajęcia jogi relaksacyjnej poprowadzi Magda Kurlapska. Podczas wydarzenia wolontariuszka Małgosia ze sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Bolszewie będzie zbierać datki do puszki WOŚPu. Każda osoba jest mile widziana, również początkująca. Mamy 14 miejsc, które można zarezerwować poprzez stronę internetową (link na dole) za symboliczną złotówkę.

Co zabrać?

Niczego nie trzeba zabierać. Maty do jogi są na miejscu, coś do picia również. Wystarczy strój sportowy. Ćwiczymy na boso, do relaksu warto mieć skarpety.

JOGA SERCA

Dlaczego joga serca? Zajęcia prowadzone są w atmosferze miłości i zrozumienia. Joga serca to spotkania dla osób w każdym wieku. To godzina wypełniona spokojnymi ćwiczeniami, harmonizującymi ciało, umysł i duszę. Kolejne etapy zajęć składają się z wyciszenia umysłu, rozgrzania ciała i wydłużonego relaksu, który trwa około 15 minut. Na jodze serca wykonujemy asany w tle spokojnej muzyki, w harmonii ze swoim oddechem i ciałem. Szukamy kontaktu z wewnętrznym głosem. Zrelaksuj się, odpręż i puść całe napięcie kończącego się dnia.


Prowadzi

Magda Kurlapska

Nasza instruktorka Magda jest ciepłą i przyjazną osobą. Z każdej praktyki wynosi różne doświadczenia, co pozwala jej na bycie elastyczną oraz na poszukiwanie balansu w praktyce. Na początku 2022 roku ukończyła kurs instruktorski nauczyciela jogi RYT 200 w szkole jogi prowadzonej przez Olgę Kuriatę i Adriannę Suską w Szczecinie. Magda zdobyła międzynarodowy certyfikat w trzech stylach jogi: Ashtanga joga, Vinyasa joga i Yin joga. W swojej praktyce dużą uwagę skupia na oddechu i wyciszeniu, dzięki czemu pracuje nad tworzeniem harmonii z otaczającym ją światem. Stara się łączyć serce z ciałem i umysłem, pobudza wszystkie zmysły stosując na zajęciach zapachy kadzideł, relaksacyjne dźwięki instrumentów, wizualizacji i głębokiej afirmacji. Na co dzień jest miłośniczą natury i podróży.

TERMIN: 27 stycznia 2023 (piątek)

Godzina: 19:30 – 20:30

MIEJSCE:

Szkoła jogi 12 asan

ul. Pucka 7, Wejherowo

REZERWACJA MIEJSCA:

Należy wykupić wejściówkę za symboliczne 1 zł tutaj:

https://12asan.systemate.pl/offer/w/666608672230604800

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s