Zbieramy grupę na JOGĘ DLA DZIECI w wieku 6 – 9 lat 😃

Zajęcia poprowadzi Monika Samotyja – na co dzień nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej. Po godzinach dzieli się swoją wiedzą i pasją. Ukończyła m.in. kurs jogi dla dzieci autorską metodą Agnieszki Lasoty – prekursorki jogi dla dzieci w Polsce. Joga uczy dzieci sprawności, koncentracji, cierpliwości, samoakceptacji, wyciszenia i lepszego radzenia sobie ze stresem. Na zajęciach nie zabraknie twórczych zabaw z jogą, gimnastyki z asanami, ćwiczeń uważności, oddechowych i relaksacji 🙂

Zajęcia będą się odbywały w ŚRODY o g. 15.30. Czas trwania: 45 minut. Koszt: 35 zł za zajęcia – płatność 140 zł za miesiąc z góry. Kameralna grupa. ZAPISY telefoniczne: 501 696 844. Serdecznie zapraszamy!

Monika Samotyja

Jogę praktykuję od 4 lat. Jest dla mnie oddechem, odkrywaniem siebie, pracą nad skupieniem i koncentracją. Ukończyłam dwa kursy jogi dla dzieci, w tym kurs według autorskiego programu Agnieszki Lasoty, prekursorki jogi dla dzieci w Polsce. Na co dzień pracuję jako nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej, stąd chęć podzielenia się moją wiedzą i pasją. Dobrem należy się dzielić, a praktyka jogi to same korzyści dla tych dużych i trochę mniejszych.  

Joga dla dzieci w wieku 6 – 9 lat 

Zajęcia są prowadzone według autorskiego programu Agnieszki Lasoty, prekursorki jogi dla dzieci w Polsce. Na zajęciach można się spodziewać m.in. przywitania w kręgu, kreatywnych ćwiczeń gimnastycznych z asanami, zabawy z jogą, ćwiczeń uważności i oddechowych oraz relaksacji. 

Co daje joga dzieciom: poprawia sprawność fizyczną i koncentrację, doskonali samoakceptację, kształtuje cierpliwość, wycisza i pomaga radzić sobie ze stresem. 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s