Druga edycja projektu dla początkujących nauczycieli jogi.

JOGA EKSPERYMENT

Zajęcia jogi prowadzone przez początkującego instruktora/kę lub osobę, która chce się sprawdzić w tej roli. Instruktor może, ale nie musi posiadać certyfikatu. Wystarczy pomysł na zajęcia i chęć spróbowania, jak to jest być po drugiej stronie sali. Prowadzący mogą się konsultować z mentorką projektu Magdą Kamińską, a także otrzymać informację zwrotną od uczestników i mentorki po zajęciach. Wstęp dla uczestników za dobrowolną opłatą.

1) INFORMACJA DLA MŁODYCH NAUCZYCIELI


Zbieramy zgłoszenia od młodych stażem (niekoniecznie wiekiem) nauczycieli jogi, którzy chcą poprowadzić swoje pierwsze zajęcia jogi w naszej szkole. Nie wymagamy certyfikatu nauczycielskiego – te zajęcia mogą być okazją do sprawdzenia się przed podjęciem decyzji o zostaniu instruktorem. Młodzi nauczyciele będą pod opieką mentorki, Magdy Kamińskiej, z którą mogą skonsultować plan swoich zajęć oraz otrzymać konstruktywną opinię po zajęciach. Projekt ma na celu wsparcie młodych nauczycieli w ich ścieżce rozwoju. Nie wykluczamy możliwości podjęcia dłuższej współpracy z wybranymi instruktorami.
Zgłoszenia prosimy kierować na adres: magda.12.kaminska@gmail.com

2) INFORMACJA DLA UCZESTNIKÓW ZAJĘĆ


Uczestnicy zajęć będą mieli niepowtarzalną okazję poćwiczyć pod okiem nowych nauczycieli, których atutem jest świeża energia i pasja do jogi. Te zajęcia mogą być dla wielu osób inspiracją i zbadaniem nowych aspektów praktyki. Udział w zajęciach jest oparty na dobrowolnych i dowolnych wpłatach uczestników, które umożliwią młodym instruktorom zarobienie, być może pierwszy raz w życiu, pieniędzy z realizacji swojej pasji do jogi.

MIEJSCE
Szkoła jogi 12 asan
ul. Pucka 7, Wejherowo

TERMIN
Zajęcia odbędą się w maju i czerwcu 2021. Daty poszczególnych zajęć publikujemy na bieżąco.

ZAPISY i OPŁATY
Obowiązują zapisy online na www.12asan.pl. Liczba miejsc jest ograniczona. Ze względów technicznych, aby zapisać się, należy wykupić wejście za symboliczne 1 zł.

Jedna myśl na temat “Joga Eksperyment

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s