Joga eksperyment to projekt, w którym młodzi nauczyciele jogi prowadzą swoje pierwsze zajęcia w naszej szkole. Mają okazję sprawdzić się w roli nauczyciela jogi z prawdziwymi uczestnikami i pod okiem mentorki Magdy Kamińskiej. Uczestnicy będą mogli spróbować praktyki pod okiem różnych młodych nauczycieli i zainspirować się ich świeżym podejściem i unikalną energią. Liczba uczestników: max. 8 osób.

OPIS ZAJĘĆ
Zapraszam na praktykę vinyasa jogi. Dynamiczna forma zajęć pozwoli nam uzyskać wysoki poziom energii przy jednoczesnym skupieniu na pracy z oddechem oraz płynnymi przejściami w kolejne asany. Dodatkowo, wzmocnimy mięśnie naszych ramion oraz brzucha, których aktywacja i siła są kluczowe przy wykonywaniu pojedynczych asan.

PROWADZI
Anna Wiśniewska

Jestem entuzjastką wszelkiej formy aktywności fizycznej, od małego związaną ze sportem. Jako nastolatka odkryłam bieganie, po czym w wieku dwudziestu lat poświęciłam się wyczynowemu trenowaniu triathlonu. Jednak po dwóch latach triathlonowej przygody zdecydowałam się dać szansę sportom siłowym, ze szczególnym uwzględnieniem crossfitu. Z sukcesami startowałam w trójmiejskich i ogólnopolskich zawodach. Intensywny etap trenowania zawodniczego zakończyłam dopiero pod wpływem nowo poznanej Ashtangi Vinyasy. Jednak sama joga obecna jest w moim życiu już od ponad 7 lat. Towarzysząc w sportowej karierze pozwoliła mi bezkontuzyjnie realizować marzenia. Dzięki niej postawiłam na harmonijny rozwój ciała i ducha oraz osiągnęłam dodatkowy progres w pozostałych formach aktywności fizycznej. Udowodniłam również, że siła może iść w parze z elastycznością. Obecnie, najbliższe mojemu sercu są dynamiczne formy jogi (Ashtanga, Vinyasa flow), natomiast od niedawna odkrywam również piękno surowych asan w Hatha jodze.

ZAPISY I OPŁATY
Aby zapisać się na zajęcia należy wykupić wejściówkę za symboliczne 1 zł.
Link do zapisów: https://12asan.systemate.pl/offer/w/335406579803226112

Na miejscu będzie możliwość podarowania dowolnej kwoty, która umożliwi młodym instruktorom zarobienie, być może pierwszy raz w życiu, pieniędzy z realizacji swojej pasji do jogi.

MIEJSCE
Szkoła jogi 12 asan
ul. Pucka 7
Wejherowo
1 piętro, wejście od parkingu

DATA
18 lipca
sobota
godz. 10:00 – 11:15

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s