Joga w Parku to cykl otwartych spotkań z jogą na świeżym powietrzu w wejherowskim parku. Będzie to już 5. edycja tego wydarzenia.

Zapraszamy Was w każdą niedzielę od 21 czerwca do 30 sierpnia o godz. 9.30 na darmowe i otwarte dla każdego zajęcia jogi. Ćwiczymy na trawniku za Pałacem Przebendowskich. W razie deszczu ćwiczymy pod wiatą na małej scenie. Zabierzcie swoją matę lub koc.

UWAGA! W tym roku prosimy Was o szczególną uważność na drugiego człowieka – obowiązują nas zalecenia sanitarne i prosimy o zachowanie ok. 2 metrów odległości od innych osób. Trawnik w parku jest bardzo duży, więc nie powinno być z tym problemu. Osoby z objawami przeziębienia prosimy o pozostanie w domu.

Serdecznie dziękujemy:
Dyrektorowi Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko-Pomorskiej za możliwość użytkowania trawnika
Miastu Wejherowo za medialne wsparcie w promocji wydarzenia

Zajęcia prowadzą nauczyciele jogi ze Szkoły jogi 12 asan:
www.12asan.pl

Do zobaczenia na trawie 🙂

Regulamin wydarzenia:
1. Uczestnictwo w wydarzeniu jest bezpłatne dla uczestników.
2. Uczestnictwo w wydarzeniu jest w pełni dobrowolne.
3. Organizator ani nauczyciel czy inna osoba zaangażowana w wydarzenie nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody materialne, zdrowotne, psychiczne i inne. Pełną odpowiedzialność za skutki udziału w wydarzeniu ponosi uczestnik.
4. Udział w imprezie równoznaczny jest z wyrażeniem zgody na publikację wizerunku. Publikacja wizerunku może się odbyć na przykład jako zdjęcie na facebooku, stronie internetowej, w druku oraz w innych formach. Celem publikacji jest promocja wydarzenia.

2 myśli na temat “Joga w Parku 2020

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s