Zapraszamy na zajęcia jogi łagodnej vinyasa krama w soboty o godz. 10.45. Będzie to okazja, aby rozpocząć praktykę z nową grupą. Pierwsze zajęcia odbędą się 12 stycznia.

Czym jest joga w stylu vinyasa krama?

Vinyasa krama joga to stosunkowo łagodna odmiana praktyki jogi. Ćwiczenia są delikatne, nic nie robimy na siłę. Podstawą zajęć jest płynne wykonywanie ruchów w synchronizacji ze świadomym oddechem. Oddech się wydłuża, umysł się uspokaja, a ciało relaksuje i uwalnia od napięć.

Sanskrycki termin vinyasa pochodzi od przedrostka „vi”, który oznacza zmienność i przyrostka „nyasa”, który oznacza: w ramach ustalonych parametrów. Te parametry zawarte w Jogasutrach Patańdżalego to: stabilność, wygoda, płynny i długi oddech.

Dla kogo?

Na zajęcia mogą przyjść osoby zupełnie początkujące, które chcą w łagodny sposób spróbować i rozpocząć praktykę jogi. Zaczynamy z nową grupą, więc warto wykorzystać ten moment. Poza tym, osoby, które już dłużej praktykują bardzo dobrze odnajdują się na zajęciach u Alicji, ponieważ mogą na nowo spokojnie odkrywać możliwości i swobodę ruchu swojego ciała. Na zajęciach panuje atmosfera spokoju, łagodności i akceptacji, co dodatkowo pomaga się wyciszyć i zregenerować.

O prowadzącej:

Zajęcia prowadzi Alicja Mazgajczyk.

Alicja pierwszy raz trafiła na jogę w czasach liceum i od tamtej pory praktykowała u różnych nauczycieli i w różnych nurtach. Obecnie rozwija się pod okiem Macieja i Agnieszki Wielobób, u których realizuje kurs nauczycielski w nurcie Vinyasa Krama Joga oraz Terapii jogą. Interesuje ją zgłębianie anatomi w praktyce jogi, a swoją wiedzę ugruntowała na kursie u Małgorzaty Kobus- Kwiatkowskiej. Dodatkowo po ukończeniu szkolenia w Blackroll jest wielką fanką rozluźniania ciała za pomocą rolowania. Alicję pasjonuje natura, samodzielne tworzenie kosmetyków, a także zioła i chwasty lecznicze i jadalne.

Zapisy:

Przyjmujemy zapisy w naszej szkole lub pod nr tel. 501 696 844, jak i mailowo: magda.zieminska@gmail.com

dsc_4101dsc_4035dsc_4126

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s