Rozpocznij przygodę z piękną i potężną sztuką masażu tajskiego. Rozwiń świadomy dotyk — pełny jednocześnie siły i delikatności. Zanurz się w medytację w ruchu, w dialog bez słów. Odkryj przyjemność masowania. Pozwól sobie na całkowitą relaksację i podaruj ją innym. Poznaj nowy sposób na uspokojenie ducha i ciała!

W atmosferze ciekawości i dobrej zabawy:
-będziemy eksplorować świadomy, jakościowy dotyk
-zapoznamy się z zasadami skutecznej i bezpiecznej pracy z ciałem
-przybliżymy niezbędne podstawy anatomii palpacyjnej
-pracując w parach i trójkach przećwiczymy podstawowe techniki masażu tajskiego: bezpieczne i łatwe do wykonania, ale bardzo przyjemne i skuteczne
-zakończymy kurs wymianą masaży w parach

Kurs jest głównie praktyczny. Uczestnicy pracują zazwyczaj w parach, czasami w trójkach. Po kursie będziesz w stanie podarować swoim bliskim ponadgodzinną sesję masażu tajskiego. Będziesz też miał(a) solidne podstawy do ewentualnej dalszej nauki i dłuższych sesji. A jeżeli złapiesz bakcyla, zapraszamy na kolejne poziomy szkolenia, które odbywają się w różnych miastach w Polsce.

Kurs będzie prowadzony w języku polskim.

Uczestniczyć może każdy, bez względu na wiek czy doświadczenie masażowe lub jego brak. Również ludzie po innych szkoleniach lub masujący na co dzień znajdą tutaj nową perspektywę.
(Ostrzegamy jedynie osoby z wrażliwymi kolanami, że będzie sporo klęczenia.)

LICZBA MIEJSC JEST OGRANICZONA, aby zapewnić wszystkim komfortowe warunki nauki i indywidualny kontakt z ekipą prowadzącą.

Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania warsztatu. W przypadku odwołania wszystkie dokonane wpłaty zostaną zwrócone.

_______________

PLAN KURSU

Kurs odbędzie się w weekend 12-14 kwietnia 2019. Poniższy plan może ulec nieznacznym zmianom w zależności od potrzeb grupy:

* PIĄTEK 12/04

18:15-18:30 REJESTRACJA
18:30-21:00 BLOK 1
-wstęp
-eksploracja świadomego dotyku
-zasady skutecznej i bezpiecznej pracy z ciałem na macie i nie tylko
-pozycja na brzuchu: intuicyjny masaż nóg i pleców

* SOBOTA 13/04

10:00-13:30 BLOK 2
-linie energetyczne według tradycji tajskiej i ich zachodnie odpowiedniki
-pozycja na plecach: ustawienie ciała i praca na stopach, nogach, biodrach, rękach

15:30-19:00 BLOK 3
-pozycja boczna: praca na nogach, pośladkach, plecach, barkach
-techniki wykonywane za pomocą dłoni, kciuków, stóp, łokci

* NIEDZIELA 14/04

10:00-13:30 BLOK 4
-płynne przejścia pomiędzy pozycjami
-“tajski masaż jogiczny” lub “joga dla leniwych”: precyzyjne rozciągania dla bioder i nie tylko
-pozycja na plecach: praca na dłoniach, barkach, szyi.

15:30-19:00 BLOK 5
Techniki dla szyi i twarzy. Masaż całego ciała (wymiana w parach, nadzorowana). Podsumowanie.

_______________

KOSZT

CAŁY KURS (16 godzin)

*Promocja Early Bird (rezerwacja do 11 marca)
480 od osoby lub 840 za parę

*Pełna cena
580 od osoby lub 980 za parę

Cena obejmuje materiały do kursu (50-stronicowy, autorski podręcznik z teorią, zdjęciami ilustrującymi techniki oraz propozycją sekwencji) plus dostęp do filmików.

Dla powtarzających kurs: 40% zniżki (od pełnej ceny, bez podręcznika), jeśli poprzedni kurs był w 2018, 25% w pozostałych przypadkach.

–––––––––––––

INFORMACJE I ZAPISY
magda.zieminska@gmail.com
tel. 501 696 844

KONTAKT DO PROWADZĄCEGO
contact@karunabodywork.eu

_______________

MIEJSCE

Szkoła jogi 12 asan
ul. Pucka 7, I piętro
84-200 Wejherowo

==================================

O PROWADZĄCYM
ALFONSO CAZENAVE (KARUNA BODYWORK)

Pasjonat jogi i pracy z ciałem, w pełni oddany masażowi. Nieustannie odkrywa nowe formy pracy z ciałem, zarówno wschodnie jak zachodnie. Za sobą ma tysiące godzin szkoleń. W 2013 “nawrócił się” z masażu klasycznego na tajski. Uczył się u najlepszych w Tajlandii (gdzie w sumie spędził 9 miesięcy), Grecji i Niemczech. Od 2016 asystuje na kursach prestiżowych szkół Sunshine Network (Tajlandia), Sunshine House (Grecja / Niemcy) i Lulyani (Francja), prowadzi też własne warsztaty w różnych krajach europejskich, m. in. w Polsce.

Własny styl pracy —zawierający dużo z masażu dynamicznego oraz z osteopatii— określa jako “współczesny masaż tajski”: głęboki, precyzyjny, wielowymiarowy. Wierzy w podejście holistyczne do człowieka oraz w moc świadomego dotyku. Twierdzi, że masaż tajski może być jednocześnie przyjemny i skuteczny, a —wbrew powszechnym opiniom— wcale nie musi być bolesny. Uwielbia pracować z powięzią w sposób nieinwazyjny. Jest jedną z kilku osób w Polsce zajmującą się masażem dynamicznym i prawdopodobnie jedyną, która stosuje zawodowo Osteothai i Wuo Tai. Praca na stole (masażem tkanek głębokich, uwalnianiem powięziowym dla równowagi strukturalnej) nie jest mu obca, ale najswobodniej się czuje pracując na macie. Jego główne kierunki rozwoju obecnie to Osteothai (u założyciela tej metody – Davida Lutta), Wuo Tai (u założyciela Rolanda Combesa) oraz biodynamiczna terapia czaszkowo-krzyżowa (z niesamowitą Rosemary Wallace).

Nauczaniem (najpierw muzyki, potem języków, obecnie masażu) zajmuje się od ponad 20 lat. Uwielbia się dzielić tym, co kocha. Obrał misję, aby ludzie się częściej i świadomej dotykali 😉 Jego sposób prowadzenia kursów charakteryzuje się szczerością, precyzją, zaangażowaniem, wymaganiem, charyzmą, dostępnością, dystansem do siebie i poczuciem humoru.

Do pomocy zaprasza zawsze doświadczonych asystentów.

Więcej informacji: facebook.com/karunabodywork oraz www.karunabodywork.eu

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s