Joga Eksperyment to zajęcia prowadzone przez początkującego instruktora jogi. Uczestnicy wykupują wejściówkę za symboliczne 1 zł. Na miejscu będzie okazja podarowania dobrowolnej dotacji.

OPIS ZAJĘĆ

Na zajęciach skupimy się na naszych biodrach, które są podstawą i przedłużeniem naszego kręgosłupa. Będziemy je relaksować, otwierać i rozluźniać, tak aby pozbyć się zbędnych napięć, wpłynąć na postawę ciała i zapewnić nam dobre samopoczucie. Praktyka będzie zawierać elementy vinyasy, pod koniec pójdziemy nieco w stronę yin. Zajęcia przewidziane dla każdego- wiek i płeć nie mają znaczenia. Zapraszam 🙂

INSTRUKTORKA

Maryna Grzywacz
Swoją przygodę z jogą zaczęła w 2018 roku, tym samym odkrywając jej terapeutyczny wpływ na ciało i umysł. Pierwszy nauczycielski kurs w nurcie Hatha/Vinyasa ukończyła w Five Elements International School of Yoga and Movement w 2021 roku. Z wykształcenia magister wzornictwa. W czasie wolnym crazy plant lady, miłośniczka detalu architektonicznego, entuzjastka aromaterapii, ajurwedy i holistycznego spojrzenia na człowieka, fanka streetartu, wielbicielka dobrze zaprojektowanego.

TERMIN

29 października, piątek, godz. 19.30

MIEJSCE

Szkoła jogi 12 asan, ul. Pucka 7, Wejherowo

BILETY

Wejściówkę za 1 zł kupisz tutaj: https://12asan.systemate.pl/offer/w/503314566319439872

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s