Zapraszamy na relaksację w dźwiękach mis grających i gongów w przestrzeni Szkoły jogi 12 asan w Wejherowie. To niezwykła okazja do zatrzymania się w codziennym zabieganiu i pobycia ze sobą i w sobie. Dźwięki pracują z nami na poziomie komórkowym. Rewitalizują, oczyszczają, równoważą oraz uspokajają silne emocje.

Co zabrać?

Na miejscu będą dostępne maty, wałki i koce, a także woda i herbata. Jeśli chcesz, zabierz ze sobą ulubioną poduszkę, koc lub śpiwór. Zadbaj o wygodny strój i ciepłe skarpetki. Przyjdź 10 minut wcześniej, aby się spokojnie przygotować.

Prowadzi

Arleta Brzezińska

Odkąd sięgam pamięcią spontaniczny ruch i muzyka są obecne w moim życiu. Z czasem odkryłam ich uzdrawiające potencjały, zwłaszcza kiedy znajdowałam się w różnych trudnych dla mnie sytuacjach. Moje himalajskie korzenie zawiodły mnie do świata śpiewających mis i gongów. Od wielu lat fascynuję się dźwiękami i doświadczam ich uzdrawiających potencjałów. W końcu przyszły do mnie przemocne instrumenty i wiedza o masażach. Zaczęłam zatem przygodę z masażami i coraz bardziej mnie to fascynuje. Ukończyłam III stopnie kursu uzdrawiania wibracjami mis tybetańskich bazującego na bezpośrednim przekazie zaczerpniętym od terapeutów nepalskich pod kierunkiem Łukasza Mazurka. Kiedy wchodzę w przestrzeń dźwięków i wibracji, to tak jakbym znajdowała się w strukturze kryształu. Moje serce rośnie coraz bardziej, umysł naturalnie odpoczywa, a Wyższe Prowadzenie wiedzie prym… ufam… nareszcie… jest bezpiecznie i spokojnie. Zaczynają pojawiać się wizje i informacje ważne dla mnie i osób masowanych.

https://www.taniecradosci.pl/

Facebook: Leczniczy Masaż Dźwiękiem Arleta Brzezińska

Termin: 16 października (sobota)

Godzina: 18.00 – 19.30

Bilety: 50 zł do kupienia tutaj: https://12asan.systemate.pl/offer/w/497259369172303872

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s