Mantra om jest pierwotnym dźwiękiem wszechświata. Bogactwo jej znaczenia, działania oraz intonacji zachwyca i daje nieograniczone możliwości dla osoby praktykującej. Om jest mantrą doskonałą i może być wystarczającą praktyką samą w sobie. Jednocześnie mantra ta często rozpoczyna każdą inną mantrę. Dla osób, które chciałyby nauczyć się śpiewania mantr, idealnie jest zacząć od ugruntowania się w mantrze om.

Warsztat będzie miał charakter uniwersalny, ponadreligijny. Przeznaczony jest dla każdego, również dla osób, które nigdy w życiu nie próbowały „omować”.  

Na warsztacie poznamy znaczenie mantry om / aum. Dowiemy się, czy jest różnica między „om”, a „aum”. Poznamy działanie i korzyści z praktyki. Nauczymy się od podstaw w jaki sposób wymawiać i śpiewać om. Uwaga! Absolutnie nie trzeba mieć żadnych umiejętności wokalnych, najważniejsze jest otwarte serce ❤

PROWADZI

Magda Kamińska

Nauczycielka jogi, założycielka szkoły jogi 12 asan. Ukończyła kurs nauczycielski w najstarszym centrum jogi na świecie, w Instytucie Jogi w Bombaju. Wielokrotne podróże do Indii otwierały jej oczy i serce na głębię i znaczenie życia i bycia w świecie. Kilka razy robiła mniej lub bardziej udane podejścia do mantrowania. Przeszła drogę od niechęci i oporu wobec śpiewu, do akceptacji i wreszcie odkrycia, że mantrowanie to jeden z drogocennych darów w jej życiu. Śpiew mantr jest dla niej osobistą praktyką wyciszenia umysłu. Początkowo z nieśmiałością zaczęła śpiewać mantry podczas zajęć jogi dla swoich uczniów. Spotkały się z bardzo pozytywnym odbiorem oraz prośbami od uczniów, aby nauczyła także ich, jak to robić. Kochani uczniowie, ten warsztat jest dzięki Wam i dla Was ❤     

ZAPISY I OPŁATY

Aby zapisać się na warsztaty należy wykupić bilet w kwocie 45 zł poprzez ten link:

https://12asan.systemate.pl/offer/w/384714579751469056

MIEJSCE

Szkoła jogi 12 asan

ul. Pucka 7

Wejherowo

1 piętro, wejście od parkingu

DATA

 12 grudnia 2020

sobota

godz. 16.00 – 18.00*

Warsztat potrwa ok. 2 godzin, jednak proszę zarezerwować dodatkowe 20-30 min. w razie przedłużenia się.  

JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ?

Ubierz się wygodnie, będziemy siedzieć na poduchach na podłodze. Dobrze sprawdzą się np. dresy, koszulka, sweter i skarpety.  Jeśli chcesz, weź swoją poduszkę, koc  i matę, ale nie musisz – wszystko będzie na miejscu. Otrzymacie materiały i coś do picia.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s