Aktualizacja: Kurs został odwołany z powodu zbyt małej liczby chętnych uczestników.

Jak medytować? – szukasz odpowiedzi na to pytanie? Świetnie trafiłeś. Zapraszamy na Kurs Medytacja START, który będzie połączeniem cotygodniowych spotkań w Szkole jogi 12 asan w Wejherowie oraz codziennych medytacji online. W trakcie 6 tygodni kursu dowiesz się m.in. jak medytować, uodpornić się na stres i zachować wewnętrzny spokój w każdej sytuacji. Codzienne medytacje, ćwiczenia i wykłady prowadzone będą live online, a następnie dostępne w postaci nagranych materiałów. Postępy, pytania i problemy będziemy na bieżąco omawiać w dedykowanej grupie na FB. Jest to pierwszy w Polsce kurs oparty na wiedzy z zakresu neuromedytacji.

Wykorzystaj wakacyjny czas na zrobienie czegoś dla siebie i na praktykę, która pomoże Ci zachować wewnętrzny spokój niezależnie od sytuacji jaka Cię spotka, niezależnie od krytyki i niezależnie nawet od Twoich wewnętrznych problemów.

INSTRUKTORKA
Kamila Orlińska

Ma 43 lata i na co dzień pomaga w nauce medytacji przy pomocy biofeedbacku i neurofeedbacku w gabinecie neuromedytacji w Gdańsku. Jej wyjątkowe i nowoczesne podejście do medytacji wynika z pasji do nauki i technologii. Skończyła Fizykę Techniczną i Matematykę Stosowaną na Politechnice Warszawskiej, pracowała 15 lat w największych korporacjach na świecie (LG Electronics, NXP Semiconductors, Valeo, Thomson Reuters) jako informatyk i konsultant DevOps. Jest zwolenniczką praktycznych, rzetelnych i potwierdzonych rozwiązań i właśnie z tego powodu szkoliła swoje umiejętności trenerskie w ośrodkach w Niemczech Szwajcarii, Wielkiej Brytanii i USA zdobywając przy tym szereg poważanych certyfikatów.

“Cały sekret tkwi w dostosowaniu medytacji do stylu życia i Twojego umysłu. Mnie dojście do takiej świadomości zajęło wiele lat. Teraz pomagam tym, którzy się uczą, żeby ich droga była łatwiejsza, krótsza, bezpieczniejsza i – co najważniejsze – pożyteczna” – mówi Kamila i tym kieruje się pomagając klientom w uodpornieniu się na stres, uwolnieniu umysłu od schematów i wyciskaniu z życia najwięcej, jak to możliwe poprzez świadome użycie swoich zasobów – czasu, pieniędzy i energii.

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM
Więcej o równolegle startującej edycji online tego wydarzenia przeczytasz tutaj:
https://minazee.pl/kurs-medytacja-start/?fbclid=IwAR0zc8cVFqikA4m4wOnrsmJuzqm9-QlDGuThbGTo_93x2NButauO3WEvJUY

TERMIN i ZAKRES KURSU:
Kurs rozpoczyna się 12 lipca i trwa 6 tygodni.
Program obejmuje:
– Cotygodniowe spotkania w Szkole jogi 12 asan w Wejherowie w każdą niedzielę o godz. 18.30 – 20.00 od 12 lipca do 16 sierpnia
– Codzienne poranne praktyki online o godz. 8 rano trwające od 10 do 25 minut
– Materiały opisujące pracę domową, dostęp do medytacji audio, artykuły i inne przydatne treści
– Grupa dyskusyjna na Facebook’u, gdzie można omawiać ewentualne problemy i otrzymywać odpowiedzi na bieżące pytania

INWESTYCJA
Całość kursu – 600 zł
Minimalna ilość uczestników na kursie wynosi 5 osób.

ZAPISY
Zapisy i płatności pod tym linkiem: https://bit.ly/3e3La5P
Odpowiedzi na pytania otrzymacie u Kamili Orlińskiej: korlinska@minazee.pl

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s