Joga eksperyment to projekt, w którym młodzi nauczyciele jogi prowadzą swoje pierwsze zajęcia w naszej szkole. Mają okazję sprawdzić się w roli nauczyciela jogi z prawdziwymi uczestnikami i pod okiem mentorki Magdy Kamińskiej. Uczestnicy będą mogli spróbować praktyki pod okiem różnych młodych nauczycieli i zainspirować się ich świeżym podejściem i unikalną energią. Liczba uczestników: max. 8 osób.

OPIS ZAJĘĆ
Dynamiczna praktyka nastawiona na wzmocnienie mięśni i uelastycznienie całego ciała. Zaczynamy od krótkiej medytacji i ćwiczeń oddechowych, a następnie przechodzimy do serii energetyzujących asan, w których rozruszamy każdą część ciała. A to wszystko przy dźwiękach przyjemnej, relaksującej muzyki. Zajęcia dla każdego, niezależnie od umiejętności i wieku.

PROWADZI
Greta Grygorowicz

Kursy:
– Kurs nauczycielski 200h YTT hatha vinyasa (w trakcie)
– Roczny kurs przygotowawczy jogi integralnej (iyengara, maha, vinyasa, yin, aerial)

Moja praktyka jogi rozpoczęła się 8 lat temu, kiedy dołączyłam do sekcji jogi sivananda na Uniwersytecie Warszawskim. Po dwóch latach nauki klasycznych asan i pranayamy, zdecydowałam się zgłębić inne odmiany jogi, m.in. jogę klasyczną, aerial, yin oraz vinyasę. W 2018 roku moja pasja przerodziła się w powołanie. Podjęłam decyzję o zostaniu nauczycielką jogi, szkoląc się w dwóch szkołach: International Integral Yoga Institute oraz Spirit Sadhana School of Yoga. Joga to dla mnie holistyczna terapia ciała i umysłu. Podczas moich zajęć skupiam się nie tylko na poprawności wykonywanych asan, ale także na nauce technik oddechowych i relaksacyjnych. Obecnie jestem w trakcie kursu nauczycielskiego Hatha Vinyasa, akredytowanym przez Yoga Alliance.

ZAPISY I OPŁATY
Aby zapisać się na zajęcia należy wykupić wejściówkę za symboliczne 1 zł.
Link do zapisów: https://12asan.systemate.pl/offer/w/333127114456825856

Na miejscu będzie możliwość podarowania dowolnej kwoty, która umożliwi młodym instruktorom zarobienie, być może pierwszy raz w życiu, pieniędzy z realizacji swojej pasji do jogi.

MIEJSCE
Szkoła jogi 12 asan
ul. Pucka 7
Wejherowo
1 piętro, wejście od parkingu

DATA
13 lipca
poniedziałek
godz. 19.40 – 20.40

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s