Zapraszamy na kolejną „Kąpiel w dźwiękach mis i gongów”.

Podczas Kąpieli w dźwięku będziemy mieli okazję do udania się w niezwykłą podróż na spotkanie z własnym ja przy delikatnych dźwiękach terapeutycznych mis, transowych wibracjach monochordu oraz wibrujących głębokich dźwiękach dwóch gongów – łagodnego gongu wietrznego fen i uziemiającego gongu tam-tam. Gongi, starożytne instrumenty wykorzystywane już 5500 lat temu na terenie Mezopotamii, wytwarzają najsilniej rezonujące dźwięki spośród znanych instrumentów. Wibracje gongu można odczuć w każdej komórce ciała. Głębokie, niskie wibracje gongu i czyste dźwięki mis tworzą harmonizującą przestrzeń dźwięku. Przebywanie w takiej przestrzeni jest niesamowitym doświadczeniem, podróżą do własnego wnętrza, wyzwalającą kreatywność i pierwotną, wewnętrzną radość. Harmoniczne tony i wibracje otulają i przenikają do wnętrza ciała, wprowadzają w stan głębokiej relaksacji, harmonizują półkule mózgowe. Pod wpływem tych wibracji mózg przechodzi ze stanu aktywności w stan głębokiego odprężenia gdy pojawiają się fale alfa lub theta, wydłuża się i pogłębia oddech, ciało i umysł są głęboko zrelaksowane, uwalniają się napięcia na poziomie fizycznym, emocjonalnym i mentalnym.

Kąpieli doświadczamy w pozycji leżącej na macie, okryci kocem. Maty i koce są dostępne w naszej szkole, ale można też przynieść własne.

Niewskazane dla: kobiet w ciąży, osób z rozrusznikiem serca.

Prosimy o punktualne przybycie, po rozpoczęciu relaksacji nie ma możliwości dołączenia.
20:00 – 21:00 relaksacja
21:00-21:30 herbata i rozmowy

Prowadzi: Joanna Reszka
Dyplomowana masażystka dźwiękiem wg metody Petera Hessa
http://www.peterhess-akademia.pl/
Terapeutka medycyny chińskiej. Absolwentka szkoły TOMO, uczennica Prof dr Li Jie. Masażystka shiatsu, tajskiego oraz misami dźwiękowymi.

Koszt: 40 zł
Kiedy: 14 kwietnia 2018 (sobota), godz. 20 – 21.30
Czas trwania: 1,5 godz.
Miejsce: Szkoła Jogi 12 asan, ul. Pucka 7, Wejherowo
Zapisy: magda.zieminska@gmail.com lub telefonicznie 501-696-844

Potwierdzeniem uczestnictwa jest wpłata 40 zł w naszej szkole lub na konto. Nr konta do zapłaty: ING Bank Śląski 75 1050 1764 1000 0090 6935 8928 (w tytule wpisz „gongi”)

172974_1846798772635_3348631_ogong-zbliżenie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s