Zapraszam Cię serdecznie na koncert relaksacyjny – kąpiel w dźwiękach. Zagram tego wieczora na misach terapeutycznych Petera Hessa, misach kryształowych, gongach i nie tylko. Zaprowadzę Cię przy pomocy dźwięku w stan głębokiego relaksu, zabiorę w magiczną podróż, poprowadzę bajkową medytację, by głowa mogła odpocząć, odpuścić i by ciało mogło korzystać z regeneracyjnego wpływu harmonizujących na poziomie komórkowym dźwięków. Ubierz się wygodnie, zabierz kocyk – koncertu słuchać będziemy na leżąco.

PROWADZĄCA

Hej! Nazywam się Martyna Migier i jestem joginką, rękodzielniczką, masażystką dźwiękową i mamą kochającą przyrodę. Z jogą pracuję od 8 lat, od kilku lat prowadzę zajęcia aerial jogi, w które wplatam bajkowe relaksacje dźwiękowe, masuję wibracjami mis terapeutycznych, tworzę dla kobiet intencyjne ozdoby. Kocham pracę z ludźmi, zwłaszcza w holistycznych obszarach.

www.martynamigier.com

TERMIN

19 lutego 2022 (sobota)

godzina: 18:00 – 19:00 (może się przedłużyć)

BILETY

Bilet kosztuje 50 zł i jest do kupienia tutaj: https://12asan.systemate.pl/offer/w/542090383048310784

Płatność jest bezzwrotna. Nie zwracamy pieniędzy, jeśli zrezygnujesz z uczestnictwa w koncercie. Jeśli koncert nie odbędzie się, zwracamy 100% płatności.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s