Body&Mind (balans-równowaga-relaks) to nowe zajęcia w naszej szkole, które prowadzić będzie Dariusz Tomaszewski. Wszechstronny trening, który zabierze nas w podróż przez formy pro-zdrowotne pracy z ciałem: Jogę, Pilates, Body Art, Sensorykę, Stretching i Zdrowy kręgosłup zapewniając zbilansowany i wszechstronny trening. Każde zajęcia to spotkanie z nową formą, nowymi wyzwaniami – inny wymiar pracy z ciałem.
Pracujemy nad prawidłową postawą, elastycznością mięśni, prawidłowym oddechem, umiejętnością relaksu. Kształtujemy również siłę funkcjonalną, stabilizację i równowagę. Po zajęciach wychodzimy zrelaksowani i zmotywowani.

Dla kogo? Forma skierowana dla wszystkich – dla młodszych i starszych o różnym stopniu zaawansowania, dla osób cierpiących na bezsenność, dolegliwości bólowe różnych części ciała, osób zapracowanych potrzebujących relaksu i pozytywnej energii.

Prowadzący :
Dariusz Tomaszewski – Balance Trener Sport & Fitness

Trener FTI Sport, zawodnik amatorskiej drużyny kolarskiej FTI Racing Team. Specjalizuje się w różnych formach pro-zdrowotnych takich jak: Stretching, rolowanie przy użyciu foam rollera i innych akcesorii do masażu i rolowania powięzi. Prowadzi zajęcia grupowe typu Body & Ming , Zdrowy kręgosłup , Aktywny Senior. Ponadto prowadzi treningi personalne z układaniem planów treningowych, analiz składu ciała i układania diety. Autor warsztatów gdzie zaprezentował metodę wykorzystania deski do balansowania w sporcie i fitnessie. Jego zajęcia charakteryzuje podejście profesjonalne i motywujące. 

Więcej informacj o trenerze na stronie: https://www.facebook.com/dariusztomaszewskitrener/

KIEDY? Zajęcia będę się odbywały w ŚRODY od godz. 8.15 do 9.15.

*Zajęcia ruszą, gdy zbierze się minimalna liczba uczestników.

ZAPISY: 501 696 844 lub mailowo: magda.zieminska@gmail.com (proszę podać swoje imię i nazwisko i nr telefonu).

solstice kitchen

 

 

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s