Mamy przyjemność Zaprosić Was na pierwszy Dzień Otwarty w Szkole Jogi 12 asan. Będzie to niepowtarzalna okazja do poznania naszych nowych instruktorów i darmowego uczestnictwa w zajęciach z nowej oferty naszej szkoły, które ruszą już od września 2017. Podczas dnia otwartego będzie można już kupować karnety!

W programie są 20-minutowe „próbki” zajęć:

10.00 – 10.20 Joga dla Dzieci od 6 lat (Kinga)
10.30 – 10.50 Vinyasa Joga (Kinga)
11.00 – 11.20 Pilates (Kinga)
11.30 – 11.50 Hatha joga (Marcin)
12.00 – 12.20 Zdrowy kręgosłup (Gracjana)
12.30 – 12.50 Joga dynamiczna Ashtanga Vinyasa (Gracjana)
13.00 – 13.20 Joga łagodna Vinyasa Krama (Alicja)
13.30 – 13.50 Joga z medytacją (Magda)

Wszystkie zajęcia będą na poziomie początkującym! Nie obowiązują zapisy.

IMG_8642
Instruktorzy Szkoły jogi 12 asan


Serdecznie zapraszamy Wszystkich, zarówno naszych obecnych uczniów, jak i zupełnie nowe osoby! To będzie okazja do poznania nas i naszej szkoły. Mamy nadzieję, że zaczniecie z nami praktykować także od września 🙂

UWAGA. Informujemy, że na to wydarzenie nie ma zapisów. Można przyjść na dowolną ilość zajęć. Może to oznaczać, że na zajęcia przyjdzie dużo osób – prosimy o wyrozumiałość. W końcu to dzień otwarty – nikogo nie chcemy wykluczać. Gorąco i Licznie Was Zapraszamy 🙂

Adres: ul. Pucka 7, Wejherowo (1.piętro), wejście od strony podwórka

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s