Zapraszamy na zajęcia jogi i medytacji online na platformie Zoom. Zajęcia prowadzone będą przez naszych nauczycieli: Magdę Ziemińską, Kamilę Orlińską  i Marcina Lubowicza.

Rodzaje zajęć:

Szczegółowy opis zajęć znajdziesz tutaj.

Koszt zajęć:

Ceny karnetów online są niższe niż zajęć stacjonarnych. Karnety są do kupienia na stronie: https://12asan.systemate.pl/offer.

Ważna informacja! Osoby z ważnym karnetem na zajęcia stacjonarne mogą wykorzystać go na zajęcia online (1 wejście = 2 zajęcia online). Aby zamienić swój karnet, napisz proszę wiadomość na FB lub maila na magda.zieminska@gmail.com

Przypominamy, że ważność wszystkich karnetów stacjonarnych została przedłużona o okres zamknięcia szkoły w czasie pandemii.

W jaki sposób się zapisać?

Zapisujemy się w standardowy sposób na stronie https://12asan.systemate.pl/

Przed zapisaniem się musisz posiadać lub wykupić karnet. Następnie w grafiku kliknij na wybrane zajęcia. Rozwinie się opis zajęć i w prawym dolnym rogu pojawi się opcja „zapisz się”, którą należy kliknąć.

Czy trzeba się zapisywać?

Tak, jest to konieczne. Tylko zapisanym osobom pokaże się link do zajęć w Zoom.

Kiedy i gdzie dostępny będzie link?

Link do zajęć dostępny będzie ok. 30 minut przed zajęciami. Pojawi się w opisie zajęć w grafiku. Oznacza to, że musisz kliknąć w wybrane zajęcia w grafiku na stronie https://12asan.systemate.pl/. Link będzie widoczny w górnej części opisu. Zalecamy połączyć się 5-10 minut przed zajęciami.

Co to jest Zoom?

To platforma internetowa, dzięki której będziemy łączyć się w czasie zajęć online. Można ją zainstalować bezpłatnie ze strony https://zoom.us/. Polecamy zrobić to na swoim komputerze, aby logowanie na zajęcia było sprawniejsze. Na Zoomie masz możliwość pokazania się (start video) lub wyłączenia tej opcji (stop video), możesz być słyszalna/y (audio on) lub niesłyszalna/y (audio off). Jest także dostępny czat do komunikacji ze wszystkimi lub wybranymi uczestnikami/prowadzącym.

Czy nagranie będzie później dostępne?

Zależy to od rodzaju zajęć.

Zajęcia jogi. Tak, archiwalne nagrania będą dostępne po zakończeniu zajęć na YouTube w formie prywatnej, czyli wyłącznie dla osób, które były zapisane na zajęcia. Archiwalne zajęcia jogi będą dostępne przez ok. 7 dni. Link do zajęć będzie dostępny w opisie zajęć, w miejscu gdzie wcześniej był link do Zoom.

Medytacja. Nie, zajęcia medytacji będą transmitowane jedynie na żywo.

Co jeśli mam problem z zapisaniem się/karnetem lub inną rzeczą?

Napisz na email: magda.zieminska@gmail.com lub poprzez Facebooka. Postaramy się pomóc w krótkim czasie. Prosimy o kontakt z kilkugodzinnym wyprzedzeniem przed zajęciami.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s