Głębokie odczuwanie siebie.

Zamknięte, obolałe, usztywnione, skrępowane ciało.

Momenty, gdy pragniesz się uwolnić i pragniesz czuć jak żywa energia życia może swobodnie przez Ciebie przepływać.

Momenty, gdy czujesz, że coś Cię więzi, że oddech jest skrępowany.

Momenty, gdy czujesz niewygodę w sobie, a pragniesz lekkości.

Nasze ciała gromadzą historię całego naszego życia.

Kiedy potrafimy otrzepywać się z trudnych doświadczeń i iść dalej, wtedy nie utykają one w ciele, jesteśmy swobodni i możemy żyć z lekkością doświadczając pełni.

Jednak, gdy mamy w sobie mechanizmy zatrzymania, wtedy nieprzeżyte emocje, niewypowiedziane słowa zatrzymują się w naszych tkankach i nawarstwiają się, a ciało zaczyna być coraz bardziej zesztywniałe i staje się pancerzem, który ma nas chronić przed wewnętrznym bólem.

Trudniej wówczas o swobodę, radość i lekkość.

Zapraszamy Was do tego, by zdjąć z siebie troszkę tych starych warstw poprzez świadomy, skoncentrowany na głębokim czuciu ruch i automasaż, połączone ze świadomym oddechem.

Do tego celu wykorzystamy podłogę, piłeczki i ciężar naszego ciała.

Będziemy odpuszczać i poddawać się z każdym wydechem tak, by grawitacja przyciągająca nasze ciała mogła nam pomóc w głębokim rozluźnieniu. Będziemy dla siebie swoimi indywidualnymi masażystami.

Ten rodzaj praktyki koncentruje się na uważności na każde doznanie, na byciu z bólem, na wnikanie w niego, na rozpuszczaniu go poprzez oddech i głębokie poddawanie.

SESJA BĘDZIE TRWAŁA 2,5 GODZ:

  • w pierwszej części (1h) będziemy praktykować pozycje jogi rozluźniające kręgosłup, miednicę, obszar klatki piersiowej i szyji, głównie w odciążeniu i na podłodze, połączone z mikroruchami ciała tak by powoli i z uważnością rozluźnić powięź (joga powięziowa w podejściu integralnym wg Wojciecha Karczmarzyka).
  • w drugiej części (1h) doświadczymy głębokiego automasażu okolic kręgosłupa i miednicy z wykorzystaniem piłek.
  • na zakończenie (0,5h) doświadczymy głębokiej relaksacji przy dźwiękach dzwonków Zaphir i Steal Drum-metalowego bębna o kojących i tulących tonach.

=====================================

WARSZTAT POPROWADZI Paulina Jasińska.
Nauczycielka jogi, masażystka Lomi Lomi Nui i Rozluźniania Mięśniowo-Powięziowego metodą MER (Myofacial Energetic Release), instruktorka pracy z oddechem metodą wg K. Butejki, fascynatka pracy z Oddechem Transmodalnym wg Michała Godlewskiego.
Dzielę się tym czego sama doświadczyłam i czuję, że działa. Preferuję łagodne podejście w pracy ze Sobą i drugim człowiekiem z poszanowaniem granic i historii jakie każdy z nas ma.
Na co dzień ważne są dla mnie: uważność, prawda, akceptacja, miłość, wolność.
Od 2009 praktykuję jogę; od 2015 prowadzę zajęcia hatha jogi – obecnie głównie joga powięziowa w podejściu integralnym wg Wojciecha Karczmarzyka; od 2016 wykonuję masaże Lomi Lomi Nui, od 2018 zajmuję się rozluźnianiem mięśniowo-powięziowym wg metody MER (Myofascial Energetic Release).

Wszystkie te aspekty są ze sobą powiązanie. Uwielbiam pracę z drugim człowiekiem; nieustannie się kształcę w tym kierunku odbywając kursy, szkolenia w zakresie jogi, technik masażu, technik pracy z ciałem i oddechem.
Świadomy oddech jest dla mnie kluczową kwestią w życiu. Sprowadza mnie do mojego wnętrza: do ciała, do umysłu, do emocji.

Więcej o Paulinie :
https://www.facebook.com/LomiLomiNuiPaulinaJasinska/
https://www.facebook.com/IndygoJoga/

SZCZEGÓŁY ORGANIZACYJNE:

Termin: 26.03.2022 (sobota)

Czas trwania: 2,5 godziny, 15:00-17:30

Cena : 100zł  

Miejsce: Szkoła jogi 12 asan, ul. Pucka 7, Wejherowo

BILETY:

Zapisz się na warsztat kupując bilet tutaj: https://12asan.systemate.pl/offer/w/553917615228059648

Płatność jest bezzwrotna. Nie zwracamy pieniędzy, jeśli zrezygnujesz z uczestnictwa w warsztacie. Jeśli warsztat nie odbędzie się, zwracamy 100% płatności.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s