Problemy z tarczycą według Recall Healing / Totalnej Biologii.
Wykład poprowadzi dr Marek S. Kulikowski.

CZYM JEST Recall Healing® /Totalna Biologia?
Jest to metoda uzdrawiania poprzez świadomość, a dokładniej poprzez uświadomienie sobie przyczyny powstania choroby, jej źródła. Według Recall Healing przyczyna większości dolegliwości tkwi w przeżyciu głębokich, ciężkich, nierozwiązanych urazów emocjonalnych, nazywanych tutaj konfliktami. Zapadają one głęboko w podświadomość i w odpowiednich warunkach wpływają na nas wywołując choroby. Bardzo ciekawe, znaczące i często kluczowe dla powstania dolegliwości jest to, że nie koniecznie my sami musieliśmy przeżyć taki konflikt. Praktyka wykazała, że możemy chorować również z powodu przeżyć naszych przodków. Jest na to coraz więcej dowodów, potwierdzonych znacznymi poprawami zdrowia oraz uleczeniami.

CZEGO DOWIESZ SIĘ NA WYKŁADZIE?
– Jakie mogą być przyczyny problemów z tarczycą według Totalnej Biologii.
– W jaki sposób Totalna Biologia może pomóc w rozwiązywaniu takich problemów.
Ponadto.
Uzyskasz podstawowe informacje o metodzie uzdrawiania Recall Healing / Totalnej Biologii.
– Jakie są jej założenia, podstawowe prawa i jaki jest mechanizm działania metody.
– Jakie są praktyczne rezultaty stosowania metody i dlaczego uzdrawianie tym sposobem może być skuteczne.

DO KOGO SKIEROWANY JEST WYKŁAD?
Przede wszystkim do osób borykających się z problemami tarczycy, które bezskutecznie próbowały różnych metod i już nie widzą dla siebie ratunku.
Mam nadzieję, że informacje przekazane na wykładzie pozwolą inaczej spojrzeć na ten problem, oraz zachęcą do inicjowania trwałych, pozytywnych zmian w swoim ciele i życiu.

Ponadto dla osób cierpiących na dolegliwości i choroby, z którymi nie może sobie poradzić tradycyjna medycyna, oraz dla wszystkich innych osób zainteresowanych zdrowiem swoim i swoich najbliższych. Również dla tych ciekawych, którzy interesują się medycyną alternatywną.
Uwaga!
W Recall Healing nie podważamy zasadności posługiwania się medycyną konwencjonalną. Nie wystawiamy diagnoz, nie negujemy i nie wtrącamy się do leczenia zaleconego przez lekarzy. Wręcz odwrotnie, jeżeli to tylko jest możliwe współpracujemy z lekarzami.

dr Marek S. Kulikowski
Z wykształcenia tradycyjnego jestem doktorem nauk biologicznych o specjalności parazytologia (nauka o pasożytach), absolwentem Wydziału Biologii Uniwersytetu Gdańskiego. Ukończyłem trzypoziomowe szkolenie z Recall Healing/Totalna Biologia oraz jestem w procesie certyfikacji w Instytucie Recall Healing/Totalna Biologia, (Uzdrawianie Poprzez Świadomość), prowadzonym przez dr Gilberta Renaud z Kanady. Jestem dyplomowanym terapeutą Szkoły Nowych Ustawień Rodzin Metodą Berta Hellingera. W trakcie certyfikacji pracy metodą „Pojednania z Rodzicami według etyki Jiriny Prekop” w Instytucie na rzecz Pojednania w Rodzinie (Szkoła Anny Choińskiej). Przechodząc własną terapię psychologiczną, osobiście doświadczałem niedomagań ciała, które były spowodowane, między innymi, obciążeniami psychicznymi. Wiem również z doświadczenia, co to są problemy rodzinne i jak można sobie z nimi radzić. Poznając duchowość oraz szeroko rozumiany rozwój osobisty odkryłem, że w wielu miejscach łączą się one ze współczesną nauką. Jestem również certyfikowanym trenerem metody ćwiczeń TRE (ćwiczeń uwalniających z ciała traumę, napięcia, stres i emocje). Pracując, łącze razem te uzupełniające się metody, dzięki czemu terapia jest bardziej skuteczna.
Do zobaczenia na wykładzie.
Marek S. Kulikowski

START: sobota 9.03.2019
godz. 15.00 – 16:30

MIEJSCE: Szkoła jogi 12 asan, ul. Pucka 7, Wejherowo

INWESTYCJA: 40 zł

ZAPISY: magda.zieminska@gmail.com lub tel. 501 696 844. (proszę podać swoje imię i nazwisko i nr telefonu)

PRZELEW:
Po upewnieniu się, że są wolne miejsca prosimy wpłacić kwotę 40 zł. Zapłacić można osobiście w Szkole jogi 12 asan lub na nr konta ING 75 1050 1764 1000 0090 6935 8928 (adresat: Magda Ziemińska, w tytule wpisz swoje imię i nazwisko).

tło dla wydarzenia 2 (2)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s