„Podstawy Recall Healing / Totalnej Biologii”
wykład poprowadzi dr Marek S. Kulikowski

START: godz. 16.00 -18:00
DATA: sobota, 2 lutego 2019
MIEJSCE: Szkoła jogi 12 asan, ul. Pucka 7, Wejherowo (1 piętro)

INWESTYCJA: 40 zł
ZAPISY: magda.ziemiska@gmail.com / tel. 501 696 844 lub osobiście w szkole jogi. Zapisując się podaj swoje imię i nazwisko oraz nr telefonu.

PŁATNOŚCI: osobiście w szkole jogi lub na konto.
Nr konta do zapłaty: ING Bank Śląski 75 1050 1764 1000 0090 6935 8928. Adresat: Szkoła jogi 12 asan, Magda Ziemińska, w tytule wpisz swoje imię i nazwisko.

CZYM JEST Recall Healing® /Totalna Biologia®?
Jest to metoda uzdrawiania poprzez świadomość, a dokładniej poprzez uświadomienie sobie przyczyny powstania choroby, jej źródła. Według Totalnej Biologii przyczyna większości chorób tkwi w przeżyciu głębokich, ciężkich, nierozwiązanych urazów emocjonalnych, nazywanych tutaj konfliktami. Zapadają one głęboko w podświadomość i w odpowiednich warunkach wpływają na ciało wywołując choroby. Bardzo ciekawe, znaczące i często kluczowe dla powstania choroby jest to, że nie koniecznie my sami musieliśmy przeżyć taki konflikt. Praktyka wykazała, że możemy chorować również z powodu przeżyć naszych naszych przodków. Jest na to coraz więcej dowodów, potwierdzonych znacznymi poprawami zdrowia oraz uleczeniami.

CZEGO DOWIESZ SIĘ NA WYKŁADZIE?
– Uzyskasz podstawowe informacje o metodzie uzdrawiania Recall Healing / Totalnej Biologii.
– Jakie są jej założenia, podstawowe prawa i jaki jest mechanizm działania metody.
– Jakie są praktyczne rezultaty stosowania metody i dlaczego uzdrawianie tym sposobem jest SKUTECZNE.
– Dowiesz się jak wspaniałe możliwości pomocy Recall Healing daje w przypadku schorzeń fizycznych, psychicznych oraz różnego rodzaju problemach życiowych i jak pracuję metodą z punku widzenia klienta.
Wszystko poparte wieloma przykładami skutecznej terapii.

DO KOGO SKIEROWANY JEST WYKŁAD?
Przede wszystkim do osób cierpiących na dolegliwości i choroby, z którymi nie może sobie poradzić tradycyjna medycyna oraz dla wszystkich innych osób zainteresowanych zdrowiem swoim i swoich najbliższych. Również dla tych ciekawych, którzy interesują się medycyną alternatywną.

Recall Healing® /Totalna Biologia® jest tak samo skuteczna jak skuteczne jest ŚWIADOME ŻYCIE.

Najbardziej prawdopodobne wytłumaczenie możemy znaleźć w fizyce kwantowej, która mówi, że: obserwacja zmienia przebieg eksperymentu. Prawdopodobnie w tym przypadku, świadoma obserwacja konfliktu jako przyczyny powstania choroby, wysyła do naszego „automatycznego mózgu” informację „widzę Cię!”, a ten wysyła do naszego ciała sygnał „choroba nie jest już potrzebna, zdrowiejemy”. Mówimy tu o rozwiązaniu konfliktu, po którym z reguły następuje uzdrowienie lub znacząca poprawa zdrowia. Najważniejsze jest zauważenie przyczyny, to KLUCZ.

Przyjdź na wykład i ZACZNIJ ŻYĆ ŚWIADOMIE.

Wiedza, którą zdobędziesz może być bezcennym drogowskazem, w jaki sposób, przy współpracy z terapeutą, możesz uporać się z chorobami, jak i różnego rodzaju problemami życiowymi. Począwszy od trudności z matematyką w szkole u dziecka, tików i jąkania, poprzez choroby cywilizacyjne typu nadciśnienie, astma i alergie, aż po stwardnienie rozsiane i nowotwory.

Uwaga!
W Recall Healing nie podważamy zasadności posługiwania się medycyną konwencjonalną. Nie wystawiamy diagnoz, nie negujemy i nie wtrącamy się do leczenia zaleconego przez lekarzy. Wręcz odwrotnie, jeżeli to tylko jest możliwe współpracujemy z lekarzami.

dr Marek S. Kulikowski
Z wykształcenia tradycyjnego jestem doktorem nauk biologicznych o specjalności parazytologia (nauka o pasożytach), absolwentem Wydziału Biologii Uniwersytetu Gdańskiego. Ukończyłem trzypoziomowe szkolenie z Recall Healing/Totalna Biologia oraz jestem w procesie certyfikacji w Instytucie Recall Healing/Totalna Biologia, (Uzdrawianie Poprzez Świadomość), prowadzonym przez dr Gilberta Renaud z Kanady. Jestem dyplomowanym terapeutą Szkoły Nowych Ustawień Rodzin Metodą Berta Hellingera. W trakcie certyfikacji pracy metodą „Pojednania z Rodzicami według etyki Jiriny Prekop” w Instytucie na rzecz Pojednania w Rodzinie (Szkoła Anny Choińskiej). Przechodząc własną terapię psychologiczną, osobiście doświadczałem niedomagań ciała, które były spowodowane, między innymi, obciążeniami psychicznymi. Wiem również z doświadczenia, co to są problemy rodzinne i jak można sobie z nimi radzić. Poznając duchowość oraz szeroko rozumiany rozwój osobisty odkryłem, że w wielu miejscach łączą się one ze współczesną nauką. Jestem również certyfikowanym trenerem metody ćwiczeń TRE® (ćwiczeń uwalniających z ciała traumę, napięcia, stres i emocje).
Pracując, łącze razem te uzupełniające się metody, dzięki czemu terapia jest bardziej skuteczna.

Do zobaczenia na wykładzie.

W celu umówienia się na konsultacje indywidualne proszę o kontakt na maila m.k.24@wp.pl lub telefoniczny: 507 628 599.
Zapraszam Marek Kulikowski

tło dla wydarzenia 1

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s