DSC_0072

Natalia od wielu lat jest instruktorką pilatesu i nauczycielką jogi. Zdrowy styl życia i ruch to jej pasja, którą lubi dzielić się z innymi. Stara się uczyć ludzi wokół niej, że ruch nie jest smutnym obowiązkiem, a przyjemnością i wyrazem troski o siebie – jak w staropolskim przysłowiu: „w zdrowym ciele zdrowy duch”.
Początkowo prowadziła zajęcia fitnessowe: aerobik, TBC, stretching itp. Gdy po raz pierwszy spotkała się z jogą doceniła jej wszechstronność i wprowadziła ją na stałe do swojego życia i zajęć. Z poszukiwania bezpiecznej i skutecznej metody powrotu do formy po ciąży rozpoczęła się jej przygoda z pilatesem. W 2017 roku ukończyła kurs pilatesu, a w lutym 2019 roku – usystematyzowała swoją wiedzę i umiejętności jako nauczyciela jogi na miesięcznym kursie w Aarsha Yoga Vidya Peetham w Indiach.
Na co dzień jest pełnoetatową mamą i pracownikiem biurowym, więc dobrze wie jak trudno jest znaleźć czas dla siebie. Wie też jak dobrze czujemy się, gdy zrobimy coś tylko dla siebie. Na jej zajęciach możecie spodziewać się porcji pozytywnej energii i uśmiechu.