Kurs po raz pierwszy w zmienionej formule:
– zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu
– czas trwania pojedyńczych zajęć wydłużony do 75 minut
– uczestnicy otrzymają notatki z całego kursu już na pierwszych zajęciach

Kurs wstępny do jogi to cykl 6 zajęć. Na kursie będzie zamknięta grupa uczestników. Poznamy od podstaw: prawidłową postawę ciała oraz podstawowe pozycje jogi: stojące, siedzące i leżące. Nauczymy się prawidłowych nawyków oddechowych oraz prostych wskazówek w jaki sposób dzięki jodze poprawić jakość swojego życia. Podczas kursu uczestnicy będą otrzymywać notatki (skrypt).

Kurs został stworzony w oparciu o różne współczesne style jogi z odniesieniem do klasycznej jogi indyjskiej. Celem kursu jest przedstawienie całego bogactwa zastosowań jogi, tak aby uczestnicy mogli wybrać to, co dla nich na ten moment będzie najważniejsze.

DLA KOGO?

Kurs jest skierowany do osób, które nigdy nie miały styczności z jogą i chcą zacząć od podstaw. Na kursie odnajdą się także osoby, które już praktykują, ale czują, że chcą na nowo zdobyć solidne podstawy lub ugruntować swoją wiedzę. W trakcie trwania kursu uczestnicy mogą równolegle uczęszczać na inne zajęcia jogi.

CO WZIĄĆ?

Należy zabrać wygodny strój. Ćwiczymy na boso (ew. w skarpetkach). Maty i potrzebny sprzęt są na sali. W szkole jest również dostępna woda do picia.

PROWADZĄCY:

Magda Ziemińska – główny nauczyciel
Marcin Lubowicz
Roman Ziemiński

ILOŚĆ SPOTKAŃ: 6
CENA: 150 zł (za całość)
MIEJSCE: Szkoła jogi 12 asan, ul. Pucka 7, Wejherowo
ZAPISY: w naszej szkole lub mailowo: magda.zieminska@gmail.com lub tel. 501 696 844 (proszę podać swoje imię i nazwisko i nr telefonu)

PŁATNOŚCI i zaliczka:
Po upewnieniu się, że są jeszcze wolne miejsca, prosimy wpłacić bezzwrotną zaliczkę 50 zł. Resztę płatności opłacamy na pierwszym spotkaniu.
Wpłaty można dokonać w naszej szkole lub przelewem na nr konta ING 75 1050 1764 1000 0090 6935 8928 (adresat: Magda Ziemińska, w tytule wpisz swoje imię i nazwisko).

OPINIE UCZESTNIKÓW:

  • Kurs uporządkował moją wiedzę i znajomość asan. 
  • Podobało mi się to, jak uczyłam się odczuwać swoje ciało, na każdych zajęciach poszerzałam swoją świadomość. 
  • Super przekaz wiedzy i doświadczenie. Wszystko dokładnie tłumaczone – jasno oraz w tempie dostosowanym do osób rozpoczynających jogę/ uczących się. 
  • Podobał mi się spokój, który odczuwałam po zajęciach oraz to, że ćwiczenia wykonywałam w takim zakresie jakim pozwalały mi moje możliwości. Dowiedziałam się ciekawych informacji na temat jogi. 
  • Profesjonalizm, miła atmosfera, skrypty, do których możemy zajrzeć w domu i przypomnieć sobie zajęcia. 
  • Kurs spełnił całkowicie moje oczekiwania. Szczegółowe omawianie każdej asany, elementy filozofii, dla mnie było to bardzo ciekawe. Fajnie, że grupa była zamknięta i za każdym razem szliśmy dalej. 
  • Wraz z kursem wiele zmieniłam w swoim życiu, podejście do wartości materialnych i duchowych. Fajni ludzie tu przychodzą. Instruktorzy na 10 🙂

NAJBLIŻSZY KURS: tło dla wydarzenia 2